Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Stałe oprocentowanie a marża banku po 5 latach

Jeśli wybiorę kredyt ze stałym oprocentowaniem, to po 5 latach bank przedstawi mi nową ofertę ze stałym oprocentowaniem lub będę mogła przejść na opracowanie zmienne. Jeśli po tych 5 latach przejdę na opracowanie zmienne, to w jakiej wysokości będzie marża banku? Taka jak marża przy ofercie oprocentowania zmiennego, która obecnie obowiązuje? Ponoć bank wpisuje marżę do umowy kredytowej, a ja w symulacji ze stałym oprocentowaniem przesłanym przez bank nie mam podanej marży.
Odpowiedz
0 Lajków
Gosia10
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
19-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (407 wyświetleń)

Re.: Stałe oprocentowanie a marża banku po 5 latach

Wysokość marży jest podana w umowie kredytowej. W moim przypadku przy stałym oprocentowaniu była ona taka sama, jak przy zmiennym w ramach ówczesnej oferty.

czarna666
Nowy w branży
Nowy w branży icon
18
1
01-04-2020
Wiadomość 2 z 3 (329 wyświetleń)

Re.: Stałe oprocentowanie a marża banku po 5 latach

@Gosia10, potwierdzam również, że marża banku jest podana w umowie kredytowej więc z góry wiesz, jak będzie wyglądała sytuacja, gdy przejdziesz z jakiś powodów później na ratę o zmiennym oprocentowaniu.
Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk
Zaprawiony analityk icon
158
66
18-04-2020
Wiadomość 3 z 3 (324 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Problem z płanością przez aplikację

Płacąc przez aplikację(potwierdzając pinem) mam ten problem, że mimo że system na koniec potwierdzi płatność to pieniądze nie są pobierane z konta. Muszę powtarzać transakcję ponownie ale logując się ...

21-01-2021
Re.: Dziwna płatność kartą

Systemy elektroniczne są na tyle złożone, że to nie powinno dziwić. Szczególnie dotyczy to posiadaczy kont, na których jest bardzo dużo transakcji - każdą pozycję trzeba zawsze dobrze sprawdzić. Coraz

...

21-01-2021
Re: przewalutowania

Chciałabym Ci pomóc, jednak tutaj nie sprawdzimy szczegółów Emotikon: Smutny Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING - po zalogowaniu lub skontaktuj się z naszą całodobową infolinią: 32 357 00 69. Sprawdzimy te tr

...

21-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy