Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Stałe oprocentowanie a marża banku po 5 latach

Jeśli wybiorę kredyt ze stałym oprocentowaniem, to po 5 latach bank przedstawi mi nową ofertę ze stałym oprocentowaniem lub będę mogła przejść na opracowanie zmienne. Jeśli po tych 5 latach przejdę na opracowanie zmienne, to w jakiej wysokości będzie marża banku? Taka jak marża przy ofercie oprocentowania zmiennego, która obecnie obowiązuje? Ponoć bank wpisuje marżę do umowy kredytowej, a ja w symulacji ze stałym oprocentowaniem przesłanym przez bank nie mam podanej marży.
Odpowiedz
0 Lajków
Gosia10
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
19-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (401 wyświetleń)

Re.: Stałe oprocentowanie a marża banku po 5 latach

Wysokość marży jest podana w umowie kredytowej. W moim przypadku przy stałym oprocentowaniu była ona taka sama, jak przy zmiennym w ramach ówczesnej oferty.

czarna666
Nowy w branży
Nowy w branży icon
17
1
01-04-2020
Wiadomość 2 z 3 (323 wyświetleń)

Re.: Stałe oprocentowanie a marża banku po 5 latach

@Gosia10, potwierdzam również, że marża banku jest podana w umowie kredytowej więc z góry wiesz, jak będzie wyglądała sytuacja, gdy przejdziesz z jakiś powodów później na ratę o zmiennym oprocentowaniu.
Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk
Zaprawiony analityk icon
156
66
18-04-2020
Wiadomość 3 z 3 (318 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Dodanie konta PEKAO SA do ING online

Czy ktoś może korzysta z takiego rozwiązania? Dodałem parę moich kont do bankowości internetowej ING i mam problem z kontem z PEKAO -dodałem konto, numer rachunku widnieje prawidłowy, jednak  zamiast

...

20-01-2021
Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Nie rekomendujemy instalowania aplikacji z nieznanych źródeł. W ten sposób narażasz się i swoje finanse. Zalecamy instalowanie aplikacji tylko i wyłącznie z zaufanych i autoryzowanych sklepów. 
Zachęc

...

19-01-2021
Re.: brak decyzji kredytowej od 5.11.2020

W sobotę 16.01.2021 r. w ING zmienił się status na "wygląda na to, że mamy wszystko, podejmujemy decyzję". Niestety od soboty dalej cisza. 

To już 49 dzień roboczy od momentu złożenia wniosku kredytowe

...

19-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy