Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zmiana kredytu z oprocentowania zmiennego na stałe

Dzień dobry, czy po 1 lipca istnieje możliwość przekształcenia  kredytu hipotecznego (umowę podpisałem w kwietniu 2021) z oprocentowana zmiennego na stałe ? W maju i czerwcu takiej możliwości nie było. Czy teraz jest. Bazuje na artykule https://www.money.pl/gospodarka/wazne-zmiany-w-przepisach-czy-bedzie-trudniej-o-kredyt-na-mieszkanie... 

Jeśli tak - to jak to wygląd ? 

Pozdrawiam 

Odpowiedz
0 Lajków
Rock2008
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
2
13-03-2021
Wiadomość 1 z 3 (350 wyświetleń)

Re: Zmiana kredytu z oprocentowania zmiennego na stałe

Przepisy obowiązują także nas Emotikon: Szczęśliwy 
Przekształcenie oprocentowania wiąże się z wizytą w oddziale banku, gdzie będziesz mógł złożyć taką dyspozycję. Przeanalizujemy możliwości i jeśli tylko wszystko będzie w porządku, podpiszesz aneks do umowy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Moderator
Moderator icon
614
153
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (290 wyświetleń)

Re: Zmiana kredytu z oprocentowania zmiennego na stałe

Mile zaskoczony jestem, bo jeszcze w kwietniu kiedy podpisywałem umowę takiej możliwości nie było (była, ale dla osób, które kilka lat wcześniej zawierały umowę). Bardzo dobrze ! 

Rock2008
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
21
2
13-03-2021
Wiadomość 3 z 3 (229 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Czas między BIK a wynikiem wstępnej analizy

Myśmy mieli od razu, w senie tego samego dnia, ale to było kilka miesięcy temu. Samo sprawdzanie oznacza, że juz ktoś w końcu spojrzał na Twoje dokumenty Emotikon: Szczęśliwy

04-08-2021
Re: sms z banku

Rozumiem, dziękuję za informację.

04-08-2021
Re: sms z banku

Mieliśmy wczoraj sytuację, gdzie błędnie wysłaliśmy powiadomienia PUSH i wiadomości SMS do klientów. Podejrzewam, że wiadomość, którą otrzymałaś jest także wynikiem tej sytuacji.
Jeśli chcesz to potwi

...

04-08-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy