Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zmiana konta bankowego do spłaty kredytu hipotecznego

Cześć, 

 

Mam pytanie odnośnie kredytu hipotecznego. Cgciałbym zmienić typ konta osobistego, obecne które mam jest "podpięte" pod kredyt hipoteczny. 

 

Moje pytanie brzmi. Jesli otworze nowe konto osobiste w ING i będę chciał tam przenieść spłacany kredyt jak należy to zrobić? Czy konieczny jest notariusz? Czy wystarczy jakiś wniosek do banku? 

Odpowiedz
0 Lajków
jarekke
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
03-03-2017
Wiadomość 1 z 4 (3 255 wyświetleń)

Re: Zmiana konta bankowego do spłaty kredytu hipotecznego

Taka zmiana wymaga wizyty w placówce bankowej i podpisania aneksu do umowy. Nie pobieramy żadnej dodatkowej opłaty za taką dyspozycję. 
Skontaktuj się z naszymi doradcami hipotecznymi, którzy umówią Cię na podpisanie takiego aneksu. Możesz napisać do nas na czacie w Moje ING lub skontaktować się pod numerem 32 357 00 57. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 4 (3 161 wyświetleń)

Re: Zmiana konta bankowego do spłaty kredytu hipotecznego

Dlaczego wprowadza Pani klientów w błąd?
Na Czacie ING uzyskałem informację, że podpisanie aneksu umożliwiającego taką zmianę nie jest bezpłatne, lecz kosztuje 200 zł.

Odpowiedz
0 Lajków
AdWa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-07-2023
Wiadomość 3 z 4 (2 210 wyświetleń)

Re: Zmiana konta bankowego do spłaty kredytu hipotecznego

Dziękuję za zwrócenie uwagi i przepraszam, za mój błąd. Faktycznie za podpisanie takiego aneksu pobieramy prowizję - w wysokości 200 zł, wyjątkiem jest sytuacja związana ze śmiercią współkredytobiorcy. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 4 z 4 (2 194 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy