07-09-2019 13:30
07-09-2019 14:26
Wystarczy, że zgłosicie nam zmianę adresu, możecie to zrobić w bankowości internetowej lub w oddziale banku. Zmiana będzie skutkowała aktualizacją do wszystkich produktów w naszym banku, łącznie z kredytem hipotecznym. Jeśli tej umowy kredytowej jeszcze nie podpisaliście, to wydrukujemy nową z nowym adresem. Jeśli jest już podpisana, to nie trzeba tego zmieniać na wydruku, wystarczy zmiana w systemie.
14-01-2020 09:49
Witam,
w którym miejscu należy zmienić adres dotyczący kredytu w bankowości internetowej?
Zmieniłam już dane korespondencyjne, ale korespondencję związaną z kredytem otrzymuję ciągle na stary adres, który jest w umowie kredytowej.
15-01-2020 09:54
Witaj,
adres do korespondencji powinnaś zmienić w zakładce:
Dane i ustawienia - Dane.
Podejrzewam, że dane nie zostały jeszcze zaktualizowane i dlatego korespondencja dotarła jeszcze na poprzedni adres.
Proszę, napisz do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Sprawdzimy to dla Ciebie.
28-07-2021
19:34
– ostatnio edytowany
29-07-2021
09:05
przez
KarolinaM
[adres]
29-07-2021 15:21
ewajab9581, usunęliśmy podany przez Ciebie adres we wpisie ze względów bezpieczeństwa. Napisaliśmy też do Ciebie wiadomość prywatną w tej sprawie ![]()
W powyższych odpowiedziach podaliśmy już w jaki sposób można zmienić adres. W przypadku adresu zamieszkania zmienisz go na dwa sposoby:
Adres do korespondencji możesz też zmienić telefonicznie +48 32 357 00 69 (infolinia jest całodobowa).
Parę dni temu rozmawiałem przez czat na temat dokumentów, które należy dostarczyć, aby zwiększyć limit na karcie kredytowej. Bardzo mnie zasmuciło, że wymagacie deklaracji PIT za poprzednie lata i bie
... 21-05-2026W pierwszej kolejności proszę zaznaczyć w zakładce dane i ustawienia -> Ustawienia księgowe tę opcję "dokonuję zakupu usług poza PL i/lub dokonuję WNT".
Następnie trzeba dodać dokument z META, na któr
... 20-05-2026Ja zrobiłem PRINT SCRENA. Z racji tej, że spłaciłem w 5 lat - wszystko co szło na kredyt zapisałem w excelu (pobrałem z historii).
Natomiast dziwi mnie, ze wchodząc w Usługi - Produkty zamknięte - mo
... 20-05-2026