Odpowiedz

Wyplata srodkow na remont

Jak wygladaja formalności związane z wypłata srodkow na remont. Zlozylam protokol zdawczo odbiorczy. Mam jeszcze wypelnic jakis wniosek?
Odpowiedz
0 Lajków
Czarnamamba
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
30-03-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 487 wyświetleń)

Re: Wyplata srodkow na remont

Jak zaakceptujemy Twój protokół, proszę Cię ok kontakt z naszą infolinią - 32 357 00 57. Będziemy mogli umówić dla Ciebie spotkanie do oddziału. Na miejscu złożysz odpowiedni wniosek.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
532
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (2 425 wyświetleń)

Re: Wyplata srodkow na remont

Hmm obecnie dodzwonienie sie na infolinie graniczy z cudem.. Emotikon: Szczęśliwy rozumiem ze bez umowionego spotkania nie zloze wniosku?
Odpowiedz
0 Lajków
Czarnamamba
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
30-03-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 407 wyświetleń)

Re: Wyplata srodkow na remont

na infolinii, faktycznie ruch jest wzmożony. Proszę żebyś cierpliwie zaczekała w kolejce. Umówienie spotkania do oddziału jest konieczne.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (2 346 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy