Odpowiedz
Highlighted

Wyplata srodkow na remont

Jak wygladaja formalności związane z wypłata srodkow na remont. Zlozylam protokol zdawczo odbiorczy. Mam jeszcze wypelnic jakis wniosek?
Odpowiedz
0 Lajków
Czarnamamba
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
30-03-2020
Wiadomość 1 z 4 (788 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wyplata srodkow na remont

Jak zaakceptujemy Twój protokół, proszę Cię ok kontakt z naszą infolinią - 32 357 00 57. Będziemy mogli umówić dla Ciebie spotkanie do oddziału. Na miejscu złożysz odpowiedni wniosek.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
258
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (726 wyświetleń)
Highlighted

Hmm obecnie dodzwonienie sie na infolinie graniczy z cudem.. Emotikon: Szczęśliwy rozumiem ze bez umowionego spotkania nie zloze wniosku?
Odpowiedz
0 Lajków
Czarnamamba
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
30-03-2020
Wiadomość 3 z 4 (708 wyświetleń)
Highlighted

na infolinii, faktycznie ruch jest wzmożony. Proszę żebyś cierpliwie zaczekała w kolejce. Umówienie spotkania do oddziału jest konieczne.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
442
114
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (647 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wniosek

Miło mi czytać, że wybrałaś naszą ofertę Emotikon: Szczęśliwy 
To, kiedy konto będzie aktywne, zależy od tego jaką formę potwierdzenia tożsamości wybrałaś. 
Jeśli był to przelew z innego banku lub selfie - konto aktywuje

...

27-11-2020
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

@jarek003 Podstawa prawna była ogólna i w związku z oporem z mojej strony (na którymś etapie formularza przestałam go wypełniać), co do podawania danych do trzeciego pokolenia wstecz, włącznie ze szcz

...

27-11-2020
Re: Wydłużenie okresu karencji/okresu budowlanego

Możesz wydłużyć okres karencji maksymalnie do 36 miesięcy - licząc od pierwszego uruchomienia. Konieczne jest jednak podpisanie odpowiedniego aneksu w oddziale banku. Za aneks do umowy pobieramy opłat

...

27-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy