Odpowiedz

Wyplata srodkow na remont

Jak wygladaja formalności związane z wypłata srodkow na remont. Zlozylam protokol zdawczo odbiorczy. Mam jeszcze wypelnic jakis wniosek?
Odpowiedz
0 Lajków
Czarnamamba
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
30-03-2020
Wiadomość 1 z 4 (798 wyświetleń)

Re: Wyplata srodkow na remont

Jak zaakceptujemy Twój protokół, proszę Cię ok kontakt z naszą infolinią - 32 357 00 57. Będziemy mogli umówić dla Ciebie spotkanie do oddziału. Na miejscu złożysz odpowiedni wniosek.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
262
72
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (736 wyświetleń)

Hmm obecnie dodzwonienie sie na infolinie graniczy z cudem.. Emotikon: Szczęśliwy rozumiem ze bez umowionego spotkania nie zloze wniosku?
Odpowiedz
0 Lajków
Czarnamamba
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
30-03-2020
Wiadomość 3 z 4 (718 wyświetleń)

na infolinii, faktycznie ruch jest wzmożony. Proszę żebyś cierpliwie zaczekała w kolejce. Umówienie spotkania do oddziału jest konieczne.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
445
116
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (657 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: MAKLER ING PROBELMY

@daxus Obecnie trwają prace serwisowe. Przepraszamy Cię za niedostępność modułu Makler. Informacje na bieżąco aktualizujemy tutaj.

02-12-2020
Re: MAKLER ING PROBELMY

Miałem przez chwilę ikonę do maklera na aplikacji mobilnej ING. Po kliknięciu wylogowało mnie. Po czym oczywiście już maklera nie ma.

Chyba się pożegnamy. To jest katastrofa, sprawa nadaje się do KNF.

02-12-2020
Księga Wieczysta

Witam. Chciałbym wziąć kredyt hipoteczny. Moje pytanie brzmi :jest jedna księga wieczysta która posiada dwie działki z tej jednej działki zostaje wydzielona geodezyjne działka z budynkami do sprzedaży...

02-12-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy