Odpowiedz

Re: Re.: Wycofanie stawki WIBOR

[ Edytowane ]

@Kawka Aneksy, które przygotowujemy nie mają wskazanego terminu. Prosimy jednak, o to, żeby podpisać je w miarę możliwości jak najszybciej Emotikon: Szczęśliwy 
Jeżeli nie zdecydujesz się na podpisanie aneksu, to w sytuacji, kiedy wskaźnik WIBOR nie będzie już publikowany, oprocentowanie Twojego kredytu będzie oparte o ostatnią dostępną wartość wskaźnika referencyjnego WIBOR 6M oraz wynikającą z umowy marżę banku.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 11 z 13 (5 207 wyświetleń)

Re: Wycofanie stawki WIBOR

Jakim wprowadzeniem w błąd? Nie ma ŻADNYCH informacji o wycofaniu wskaźnika WIBOR w najbliższych miesiącach. Przy zawieraniu umowy o kredyt otrzymuje się dokument do podpisania,że ten wskaźnik może być zastąpiony innym wskaźnikiem - banki są zobowiązane by informować klientów. Jak tylko WIBOR będzie wycofywany to będzie o tym głośno, póki co nie ma informacji co może być w zamian niego, a gdybanie i sianie popeliny to jest dopiero wprowadzenie w błąd.
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 12 z 13 (5 184 wyświetleń)

Re: Wycofanie stawki WIBOR

Sorki nie chcę nikogo obrażać, ale czyje są to słowa "Ale Wibor jeszcze nie został wycofany i do tego jeszcze daleka droga"? Chodzi mi o to że wprowadzaniem w błąd jest sformułowanie "daleka droga". Właśnie nie określono czasu i takie sformułowanie  jest wprowadzaniem w błąd. Tylko to zostało wskazane i żadne gdybanie o wskaźniku. Proszę czytać ze zrozumieniem. Więc ja nikogo nie wprowadzam w błąd. Myślę, że temat o błędach został wyczerpany. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu. 

P.S. Krytykę też trzeba nauczyć się akceptować.

Odpowiedz
0 Lajków
Gargamel
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
2
24-11-2021
Wiadomość 13 z 13 (5 106 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy