Odpowiedz

Re: Re.: Wycofanie stawki WIBOR

[ Edytowane ]

@Kawka Aneksy, które przygotowujemy nie mają wskazanego terminu. Prosimy jednak, o to, żeby podpisać je w miarę możliwości jak najszybciej Emotikon: Szczęśliwy 
Jeżeli nie zdecydujesz się na podpisanie aneksu, to w sytuacji, kiedy wskaźnik WIBOR nie będzie już publikowany, oprocentowanie Twojego kredytu będzie oparte o ostatnią dostępną wartość wskaźnika referencyjnego WIBOR 6M oraz wynikającą z umowy marżę banku.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 11 z 13 (5 165 wyświetleń)

Re: Wycofanie stawki WIBOR

Jakim wprowadzeniem w błąd? Nie ma ŻADNYCH informacji o wycofaniu wskaźnika WIBOR w najbliższych miesiącach. Przy zawieraniu umowy o kredyt otrzymuje się dokument do podpisania,że ten wskaźnik może być zastąpiony innym wskaźnikiem - banki są zobowiązane by informować klientów. Jak tylko WIBOR będzie wycofywany to będzie o tym głośno, póki co nie ma informacji co może być w zamian niego, a gdybanie i sianie popeliny to jest dopiero wprowadzenie w błąd.
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 12 z 13 (5 142 wyświetleń)

Re: Wycofanie stawki WIBOR

Sorki nie chcę nikogo obrażać, ale czyje są to słowa "Ale Wibor jeszcze nie został wycofany i do tego jeszcze daleka droga"? Chodzi mi o to że wprowadzaniem w błąd jest sformułowanie "daleka droga". Właśnie nie określono czasu i takie sformułowanie  jest wprowadzaniem w błąd. Tylko to zostało wskazane i żadne gdybanie o wskaźniku. Proszę czytać ze zrozumieniem. Więc ja nikogo nie wprowadzam w błąd. Myślę, że temat o błędach został wyczerpany. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu. 

P.S. Krytykę też trzeba nauczyć się akceptować.

Odpowiedz
0 Lajków
Gargamel
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
2
24-11-2021
Wiadomość 13 z 13 (5 064 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy