08-07-2020 08:45
Dzień dobry,
niedługo mija 180 dni na wpisanie hipoteki do księgi wieczystej. Nieruchomość w Gdańsku, gdzie sądy i tak nigdy nie wyrabiały się w tym terminie, ale dodatkowo po drodze uderzył koronawirus, gdzie sądy wstrzymywały pracę.
Czy w świetle tych okoliczności bank nie bierze pod uwage, aby z automatu wydłużyć ten okres? Jeśli nie - gdzie można złożyć wniosek o wydłużenie okresu?
08-07-2020 17:13
09-07-2020 07:05
Migneła mi gdzieś informacja, że dla Gdańska można to zrobić telefonicznie, ale czekam na potw. z ich strony.
09-07-2020 14:21
Jeśli mija umowny czas 180 dni, proszę żebyś skontaktował się z nami w tej sprawie. Kontakt jest możliwy pod numerem: 32 357 00 88.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |