Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Wniosek jednorazowo czy co miesiac?

Sortis możesz odstąpić od wniosku i złożyć nowy, natomiast nie ma takiej konieczności. W przyszłości będzie możliwość złożenia kolejnych wniosków.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
147
22
02-09-2021
Wiadomość 11 z 13 (1 461 wyświetleń)

Re: Wniosek jednorazowo czy co miesiac?

Bank nadal upiera się przy swoim - błędny harmonogram, niemożliwość składania dowolnej ilości wniosków - przykładowo - 2 miesiące - 4 miesiące - 2 miesiące oraz nie przesuwanie terminu obowiązywania stałej stopy oprocentowania kredytu.

 

Wszystko to poszło już do UOKIKu teraz czas na portale - subiektywnieofinansach, businessinsider, bankier i money.pl. Niech im się zrobi trochę gorąco.

Odpowiedz
0 Lajków
putiiii
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
6
28-08-2018
Wiadomość 12 z 13 (1 459 wyświetleń)

Re: Wniosek jednorazowo czy co miesiac?

putiiii Przepraszamy za sytuację z harmonogramem. Jeśli chodzi o wnioski, dotyczy to obecnej sytuacji. W przyszłości będzie możliwość złożenia kolejnych wniosków.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
147
22
02-09-2021
Wiadomość 13 z 13 (1 449 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Hasło maskowane / partial password

Jeszcze uzupełnię, bo przyznaję, że trochę wypadłem z obiegu, z racji tego, iż tego nie używam na co dzień. I myślałem, że coś nowego wprowadzili na rynek i więcej rozwiązań przez ten czas natywnych.

...

26-10-2024
Re.: Własne kategorie transakcji! - Po raz kolejny

Kiedyś miał mBank i za czasów na pewno systemu, gdy wyglądał tak

https://interaktywnie.com/biznes/artykuly/trendy/nowy-mbank-zapowiadany-jest-jako-rewolucja-czy-faktycznie-245421

 

Dzisiaj wygląda inacze

...

26-10-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wyłączasz zgody na marketing i reklam nie masz. Nigdy nie miałem reklam na ING.

26-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy