Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Wniosek jednorazowo czy co miesiac?

Sortis możesz odstąpić od wniosku i złożyć nowy, natomiast nie ma takiej konieczności. W przyszłości będzie możliwość złożenia kolejnych wniosków.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
201
26
02-09-2021
Wiadomość 11 z 13 (2 931 wyświetleń)

Re: Wniosek jednorazowo czy co miesiac?

Bank nadal upiera się przy swoim - błędny harmonogram, niemożliwość składania dowolnej ilości wniosków - przykładowo - 2 miesiące - 4 miesiące - 2 miesiące oraz nie przesuwanie terminu obowiązywania stałej stopy oprocentowania kredytu.

 

Wszystko to poszło już do UOKIKu teraz czas na portale - subiektywnieofinansach, businessinsider, bankier i money.pl. Niech im się zrobi trochę gorąco.

Odpowiedz
0 Lajków
putiiii
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
6
28-08-2018
Wiadomość 12 z 13 (2 929 wyświetleń)

Re: Wniosek jednorazowo czy co miesiac?

putiiii Przepraszamy za sytuację z harmonogramem. Jeśli chodzi o wnioski, dotyczy to obecnej sytuacji. W przyszłości będzie możliwość złożenia kolejnych wniosków.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
201
26
02-09-2021
Wiadomość 13 z 13 (2 919 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Powiadomienia PUSH - zawartość

Kolejny raz będę pytał o powiadomienia: czy w aplikacji banku dbającego, podobno, o bezpieczeństwo, nie można uzupełnić powiadomień o szczegóły transakcji? Mam kilka kart na koncie: swoje, dziecka i n

...

09-06-2026
Re: Błąd aplikacji

Tutaj nie widzimy Twojej bankowości. Prosimy, skontaktuj się z naszą infolinią: 32 357 00 69. Sprawdzimy to.

08-06-2026
Błąd aplikacji

Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??

08-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy