Odpowiedz

Re: Re.: Wakacje kredytowe wniosek

[ Edytowane ]
Szczerze? Nie wiem co miałem w harmonogramie bo jest tam jeden wielki syf. Jedyne oznaki że coś ruszyło to odpowiedź banku w Wiadomościach w aplikacji.
Odpowiedz
0 Lajków
woytek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
31-07-2022
Wiadomość 51 z 63 (12 020 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe wniosek

[ Edytowane ]

u mnie juz jest totalny porządek, ok dzięki za pomoc, czekam na powiadomienie/wiadomosc w aplikacji Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
PIOPAC6362
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
1
30-07-2022
Wiadomość 52 z 63 (12 010 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe wniosek

Ja również złożyłam wniosek tylko na najbliższe 4 raty, dopiero tutaj doczytałam, że przez to nie będę miała możliwości złożyć wniosku o zawieszenie rat w 2023.
Odstąpienie złożyłam w poniedziałek, dzisiaj aplikacja pokazuje harmonogram taki jak przed wnioskiem (z uwzględnieniem raty sierpniowej), ale również mam zablokowaną opcję złożenia ponownego wniosku.
Dobrze, żeby to jutra się to odblokowało, bo płatność raty mam 5. dnia miesiąca, więc ratę sierpniową i tak chciałabym zawiesić, ale jeśli wniosek się nie pokaże, to chyba zostaje reklamacja i UOKIK…
Nie dostałam powiadomienia w aplikacji, że moje odstąpienie zostało przyjęte, ale to widać w harmonogramie
Odpowiedz
0 Lajków
Kaszesss
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
03-08-2022
Wiadomość 53 z 63 (11 805 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe wniosek

Witam, mam bardzo podobna sytuację. Złożyłam wypowiedzenie w celu poprawy wniosku w poniedziałek. Wczoraj zmienili mi harmonogram a na infolinii twierdzą, że wypowiedzenie nie jest wprowadzone jeszcze do systemu- jak to możliwe w takim razie że zmienili harmonogram? To celowe działanie. Proszę dać znać czy udostępnili Pani możliwość ponownego zlozenia wniosku przed 5. Sierpnia. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Joan22
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
03-08-2022
Wiadomość 54 z 63 (11 782 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe wniosek

U mnie właśnie pojawił się nowy wniosek do wypełnienia, więc już go wypełniłam.

Tylko póki co, nie pojawia się on w Moich Dokumentach jako już złożony (widać wciąż ten stary, który się już jednak nie otwiera).

Odpowiedz
0 Lajków
Kaszesss
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
03-08-2022
Wiadomość 55 z 63 (11 761 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe wniosek

Witam,

niestety źle przeczytałam informacje na stronie banku (żle zrozumiałam oraz miałam problem ze złożeniem wniosku jak większość), wniosek złożyłam tylko na sierpień oraz wrzesień. Płatność miała być 5 sierpnia. Chciałabym zmienić wniosek i skorzystać z więcej miesięcy. Czy jedynym rozwiązaniem jest odstąpienie od wniosku oraz składanie wniosku ponownie uwzgłędniając wszystkie miesiące? Czym grozi to że rata miała być 5 sierpnia - będę musiała opłacić  ratę plus odsetki? już nie mogę skorzystać z programu w sierpniu? 

Czy może lepiej od razu złożyć skargę do uoikk?

Dziękuje z góry

Odpowiedz
0 Lajków
Daniel555
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-08-2022
Wiadomość 56 z 63 (11 435 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe wniosek

Zlozyc kolejny wniosek, tym razem bez posrednictwa formularza w aplikacji, i nie ustepowac jesli ING bedzie stwarzac problemy.

onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 57 z 63 (11 391 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe wniosek

W przyszłości będzie możliwość złożenia kolejnych wniosków. Prosimy, skontaktuj się z nami po ostatniej zawieszonej racie.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 58 z 63 (11 265 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe wniosek

Mam tak samo. Wniosek złożony na 4 miesiące w 2022 i pierwsze miesiące kwartałów w 2023 ale spłata raty widnieje w zaplanowanych płatnościach.

Odpowiedz
0 Lajków
Zdebekk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-08-2022
Wiadomość 59 z 63 (10 964 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe wniosek

u n=mnie to samo , rata zawieszona na wrzesień , widnieje w zaplanowanych płatnościach

Odpowiedz
0 Lajków
Aldona1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
7
06-08-2022
Wiadomość 60 z 63 (10 946 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy