Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wakacje kredytowe gdy jeden z współkredytobiorców już z nich korzysta

Cześć,

czy mogę skorzystać z wakacji kredytowych w przypadku gdy jeden z współkredytobiorców skorzystał już z wakacji kredytowych w innym banku dla kredytu hipotecznego zaspokającego jego własne potrzeby mieszkaniowe?

Doprecyzowując:

- posiadam kredyt hipoteczny w ING na zakup nieruchomości przeznaczonej w celu zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Kredyt zaciągnięty razem z dwoma innymi współkredytobiorcami, nie wiąże nas wspólność majątkowa;

- jeden z współkredytobiorców korzysta z wakacji kredytowych dla kredytu hipotecznego zaciągniętego w innym banku, kredyt przeznaczony w celu zaspokojenia jego własnych potrzeb mieszkaniowych.

 

dziękuje za odpowiedź

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
uadama
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-08-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 948 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe gdy jeden z współkredytobiorców już z nich korzysta

Jeśli klient (w tej sytuacji współkredytobiorca) posiada więcej niż jedną umowę o kredyt hipoteczny, zawieszenie spłaty kredytu może dotyczyć tylko jednej z tych umów, zawartej w celu zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. 

Jako Bank nie prowadzimy usługi indywidualnego doradztwa w tym zakresie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
227
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 852 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Re: Re.: Problem z logowaniem (menedżer haseł)

a jakim cudem AutoTypeSplitter odpaliłeś na Linux'ie ? Przeciez wtyczki z KeePass nie działaja w XC no chyba ze uzywasz natywnego KeePass z Mono ???

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy