Odpowiedz

Wakacje Kredytowe

Nie mogę się dowiedzieć ja policzyć dochód z działalności gospodarczej opodatkowanej na karcie podatkowej?
Placówka jak i infolinia nie potrafią odpowiedziec

Jak policzyć wypłatę trzynastej emerytury ?
Odpowiedz
0 Lajków
marcinlaksa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
22-05-2024
Wiadomość 1 z 4 (4 493 wyświetleń)

Re.: Wakacje Kredytowe

Nie podajemy takich informacji i nie wyliczamy dochodu. Informacje na temat akceptowanych dochodów są w ustawie z dnia 12.03.2024 r. o pomocy społecznej, określa co jest dochodem w artykule 8. Z pozostałymi ogólnymi informacjami możesz zapoznać się na stronie

https://www.ing.pl/kontakt/pomoc-dla-kredytobiorcow/zawieszenie-splaty-kredytu-hipotecznego


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
660
134
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (4 358 wyświetleń)

Re.: Wakacje Kredytowe

Ja nie proszę o wyliczenie dochodu z karty podatkowej tylko o informację jaki wzor stosuje bank ING bo każdy bank ma inne mnożniki do karty podatkowej od 3 razy karta do 9 razy karta
Odpowiedz
0 Lajków
marcinlaksa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
22-05-2024
Wiadomość 3 z 4 (4 291 wyświetleń)

Re.: Wakacje Kredytowe

Karta podatkowa jest uregulowana w art. 23 ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne.
W związku z tym, do karty podatkowej stosujemy zapis z art. 8.  ustawy o pomocy społecznej dotyczącego podatku zryczałtowanego.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
SebastianM
Były moderator
Były moderator icon
132
22
03-03-2023
Wiadomość 4 z 4 (4 200 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Problem z logowaniem w aplikacji przy użyciu klucza U2F

Prosimy, zgłoś nam to przez czat w Moim ING i zapiszemy zgłoszenie techniczne. Nie mieliśmy podobnych sygnałów.

05-04-2026
Re: Problem z logowaniem w aplikacji przy użyciu klucza U2F

Dzień dobry.

Bardzo dziękuję za pomoc.
Rzeczywiście pomogło wyczyszczenie Google Play services. Mogę ponownie zalogować się starymi kluczami.
Ale nowego klucza dodać niestety nie mogę.
Wyskakuje błąd w ap...

05-04-2026
Re: Problem z logowaniem w aplikacji przy użyciu klucza U2F

Dodanie pierwszego klucza musi być zautoryzowane np. kartą na urządzeniu z NFC lub w placówce lub przez mObywatela. Każdy kolejny klucz klient może aktywować samodzielnie w Moim ING. Aby to zrobić, na

...

05-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy