Odpowiedz

Wakacje kredytowe 2024

Jakie dochody brane sa pod uwage przy wakacjach kredytowych 2024 ? Czy np. zwrot z pitu takze trzeba uwzględnic?
Odpowiedz
0 Lajków
aneczka91
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-05-2024
Wiadomość 1 z 3 (4 526 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe 2024

Zwrot podatku nie jest dochodem
Odpowiedz
0 Lajków
JakubWaw1989
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
2
11-01-2023
Wiadomość 2 z 3 (4 181 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe 2024

[ Edytowane ]

Czy na pewno?

Odpowiedź na zapytanie w sprawie wliczania do dochodu kwoty odliczonej ulgi prorodzinnej (sejm.gov.p...

 

jest tu taki fragment:

   Dochód w postaci zwrotu podatku za dany rok powinien być wzięty do dochodu osoby w miesiącu, w którym go wypłacono, lub jeżeli przekracza kwotę określoną przez art. 8 ust. 11 ustawy, powinien być rozliczony w równych częściach na 12 kolejnych miesięcy, poczynając od miesiąca, w którym dochód został wypłacony.

Odpowiedz
0 Lajków
Tog
Tog
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-05-2024
Wiadomość 3 z 3 (751 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Historia transakcji - dostęp do innych TFI przez ING

PS.
Ale brawo Pani Elżbieto. Po 13 dniach Pani coś napisała. Może Pani sobie tam odhaczyć, że rozwiązane czy coś.

24-06-2024
Re.: Historia transakcji - dostęp do innych TFI przez ING

Potrzebowałem pliku csv z historią. Nie chodziło mi o sprawdzenie pojedynczej transakcji, tylko wyciągnięcie pliku z historią. Pliku, który jest czymś normalnym i naturalnym w każdym innym banku. W si

...

24-06-2024
Fundusz wsparcia kredytobiorców a separacja

Witam,

mam nietypową sytuację, mianowicie mam z żoną rozdzielność majątkową (separacja). Moja żona kwalifikuje się do wsparcia z Funduszu, ja natomiast nie. W nieruchomości, na którą jest kredyt objęty

...

24-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy