Odpowiedz

Wakacje Kredytowe

Nie mogę się dowiedzieć ja policzyć dochód z działalności gospodarczej opodatkowanej na karcie podatkowej?
Placówka jak i infolinia nie potrafią odpowiedziec

Jak policzyć wypłatę trzynastej emerytury ?
Odpowiedz
0 Lajków
marcinlaksa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
22-05-2024
Wiadomość 1 z 4 (1 080 wyświetleń)

Re.: Wakacje Kredytowe

Nie podajemy takich informacji i nie wyliczamy dochodu. Informacje na temat akceptowanych dochodów są w ustawie z dnia 12.03.2024 r. o pomocy społecznej, określa co jest dochodem w artykule 8. Z pozostałymi ogólnymi informacjami możesz zapoznać się na stronie

https://www.ing.pl/kontakt/pomoc-dla-kredytobiorcow/zawieszenie-splaty-kredytu-hipotecznego


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
548
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (951 wyświetleń)

Re.: Wakacje Kredytowe

Ja nie proszę o wyliczenie dochodu z karty podatkowej tylko o informację jaki wzor stosuje bank ING bo każdy bank ma inne mnożniki do karty podatkowej od 3 razy karta do 9 razy karta
Odpowiedz
0 Lajków
marcinlaksa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
22-05-2024
Wiadomość 3 z 4 (885 wyświetleń)

Re.: Wakacje Kredytowe

Karta podatkowa jest uregulowana w art. 23 ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne.
W związku z tym, do karty podatkowej stosujemy zapis z art. 8.  ustawy o pomocy społecznej dotyczącego podatku zryczałtowanego.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
SebastianM
Moderator
Moderator icon
99
16
03-03-2023
Wiadomość 4 z 4 (794 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Limity Transakcyjne propozycja

Przekazałam Twoją sugestię do odpowiedniego działu. Każdy głos klienta jest dla nas ważny i analizujemy wprowadzanie nowych rozwiązań Emotikon: Szczęśliwy

15-06-2024
Re.: Problem ze skonfigurowaniem karty Visa do płatności zbliżeniowych w moje ING i Google Pay

Proszę, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub z naszą infolinią. Przyjmiemy indywidualne zgłoszenie do działu IT. Specjaliści sprawdzą, dlaczego nie możesz aktywować karty w te

...

15-06-2024
Re.: Zaświadczenie o dochodach a zasiłek macierzyński

W przypadku szczegółowych pytań związanych z wypełnieniem dokumentów do wniosku o kredyt zapraszam do kontaktu z Twoim doradcą hipotecznym, który opiekuje wniosek.

15-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy