Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny - zdolność kredytowa.

Witam !
Jak w ING wygląda sytuacja z odsetkiem odmów dla kredytów hipotecznych ? Raczej problemowo czy są dla klientów starających się o zakup domu ?
Jeśli zdolność na stronie wychodzi satysfakcjonująca przy składaniu wniosku są problemy z uzyskaniem kredytu ?
Odpowiedz
0 Lajków
Sandra3041
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-05-2024
Wiadomość 1 z 2 (974 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny - zdolność kredytowa.

Temat wnioskowania o kredyt hipoteczny jest dosyć złożony i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytania. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszym doradcą, aby porozmawiać szczegółowo o kredycie hipotecznym i również określić zdolność kredytową. Umówić spotkanie możesz przez stronę w zakładce kredyt hipoteczny: https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny, bądź na infolinii +48 32 357 00 57. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
582
125
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (863 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zmiana istotna w trakcie trwającego kredytu hipotecznego

Dzień Dobry,

Jesteśmy w trakcie budowy domu i posiadamy kredyt hipoteczny w ING. Zastanawiamy się nad zmianą sposobu ogrzewania z pompy ciepła zawartej w projekcie na pellet. Jest to zmiana istotna wię

...

23-09-2024
Druga transza

Jak długo czeka się na uruchomienie drugiej transzy na prace remontowe po złożeniu dyspozycji przez moje ING?
Wiem, że standardowo mają 10 dni. Ale zastanawiam się nad realnym czasem uruchomienia.

23-09-2024
Re.: Usługa DCC za granicą. Kiedy taka opcja z możliwością wyłączenia?

Przydaloby sie akurat fajna opcja zeby zablokowac DCC na wyjezdzie. Duzo by pomyslow stworzyc nowych i zapisac w jedym zeby ING je wprowadzilo niestety jak dotyhczas moje zgloszenia o ladniejsze karty...

22-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy