Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny - zdolność kredytowa.

Witam !
Jak w ING wygląda sytuacja z odsetkiem odmów dla kredytów hipotecznych ? Raczej problemowo czy są dla klientów starających się o zakup domu ?
Jeśli zdolność na stronie wychodzi satysfakcjonująca przy składaniu wniosku są problemy z uzyskaniem kredytu ?
Odpowiedz
0 Lajków
Sandra3041
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-05-2024
Wiadomość 1 z 2 (987 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny - zdolność kredytowa.

Temat wnioskowania o kredyt hipoteczny jest dosyć złożony i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytania. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszym doradcą, aby porozmawiać szczegółowo o kredycie hipotecznym i również określić zdolność kredytową. Umówić spotkanie możesz przez stronę w zakładce kredyt hipoteczny: https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny, bądź na infolinii +48 32 357 00 57. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
583
125
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (876 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zmiana rodzaju oprocentowania po złożeniu wniosku

Dzień dobry. 20.09.2024r. złożyłam wniosek w procesie NWH. Trwa analiza. Dziś przeczytałam, że od 30.09 przywracacie oprocentowanie zmienne do kredytów hipotecznych. Czy w trakcie analizy można będzie

...

27-09-2024
Weryfukacja dwuetapowa przy płatnościach BLIK

Dzień dobry,

moja partnerka założyła właśnie konto osobiste Direct w ING. Za każdym razem, gdy chce zrobić przelew BLIKiem na nr telefonu, musi nie tylko wpisywać PIN (co jest uzasadnione), ale także p

...

26-09-2024
Re.: Zmiana istotna w trakcie trwającego kredytu hipotecznego

Po naszej stronie najważniejszy jest standard wykończenia jaki zadeklarowałeś w kosztorysie. I na jego podstawie będziemy rozliczać budowę. Jeśli jednak byłby problem z rozliczeniem inwestycji, możesz...

26-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy