Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Utrudnianie rezygnacji z karencji w spłacie kredytu hipotecznego

Witam,

Zastanawia mnie po co w aplikacji mobilnej i na PC widnieje opcja złożenia wniosku o rezygnację z karencji w spłacie kredytu skoro te wnioski nie są rejestrowane w systemie (potwierdzone podczas rozmowy z 2 konsultantami)?

 

Czy tylko ja mam pecha i mój 4 krotnie złożony wniosek (w 1 dniowych odstępach czasu, zarówno przez aplikację mobilną jak i PC)  magicznie znika czy to ING celowo utrudniania ten proces i wprowadza klientów w błąd udostępniając niedziałającą opcję w systemie?

Odpowiedz
0 Lajków
Zerwikaptur
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
2
18-11-2019
Wiadomość 1 z 9 (8 739 wyświetleń)

Re.: Utrudnianie rezygnacji z karencji w spłacie kredytu hipotecznego

Bardzo ciekawe pytanie - sam na pewno zamierzam skorzystać z tej opcji, więc odpowiedź będzie dla mnie bardzo interesująca. Dzięki za poruszenie tematu!
Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 2 z 9 (8 707 wyświetleń)

Re: Utrudnianie rezygnacji z karencji w spłacie kredytu hipotecznego

@Zerwikaptur Potwierdziłem, że wnioski internetowe o rezygnację z karencji działają poprawnie. Przez społeczność nie jestem w stanie sprawdzić, co konkretnie spowodowało, że Twoje wnioski nie były u nas widoczne. Tutaj niestety tego nie sprawdzimy. Zadzwoń do nas proszę 32 357 00 57 lub napisz do nas na czacie w Moim ING (prawa dolna część ekranu). Nasi specjaliści są dostępni na czacie w dni robocze 8-24 i soboty 8-22, a telefonicznie w dni robocze 7:30-21:00 i soboty 8-16. Jeżeli będzie to konieczne, to przyjmą oni od Ciebie reklamację związaną z Twoim wnioskiem. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 3 z 9 (8 640 wyświetleń)

Re: Utrudnianie rezygnacji z karencji w spłacie kredytu hipotecznego

I udało się temat rozwiązać Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 4 z 9 (8 418 wyświetleń)

Re.: Utrudnianie rezygnacji z karencji w spłacie kredytu hipotecznego

[ Edytowane ]

Wniosek został w końcu zauważony i wprowadzony.
Nie wiem skąd opóźnienie i dlaczego nikt z konsultantów go nie widział gdy o niego pytałem (czat i wiadomości wysłane przez Moje ING), ale ważne, że sprawa załatwiona.

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Zerwikaptur
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
2
18-11-2019
Wiadomość 5 z 9 (8 324 wyświetleń)

Re: Utrudnianie rezygnacji z karencji w spłacie kredytu hipotecznego

[ Edytowane ]

Również zamierzam skorzystać z tej opcji ale chyba wybiorę metodę tradycyjną i udam się do banku. Proponował bym Ci Galanel88 to samo rozwiązanie. Dużo ludzi na forum pisze że są problemy przez bankowość elektroniczną

Odpowiedz
0 Lajków
boski89
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
7
11-09-2019
Wiadomość 6 z 9 (7 867 wyświetleń)

Re: Utrudnianie rezygnacji z karencji w spłacie kredytu hipotecznego

Jeśli chodzi o rezygnację z karencji, to pewnie tak właśnie zrobię. Ale to jeszcze chwilę w moim przypadku, a jak rozumiem problem dotyczy głównie kredytów udzielanych jakiś czas temu. Na pewno spróbuję online, a jak się nie uda, to odwiedziny w placówce. 

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 7 z 9 (7 839 wyświetleń)

Re.: Utrudnianie rezygnacji z karencji w spłacie kredytu hipotecznego

Co rozwiazalo sytuacje?

W moim przypadku konsultant na czacie rowniez nie widzi wniosku...

Odpowiedz
0 Lajków
filipm
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
30-09-2019
Wiadomość 8 z 9 (6 615 wyświetleń)

Re.: Utrudnianie rezygnacji z karencji w spłacie kredytu hipotecznego

Nie jestem pewien co tak na prawdę pomogło, pisałem dwukrotnie na czacie z różnymi osobami, wysłałem wiadomość i napisałem tutaj.

Odpowiedz
0 Lajków
Zerwikaptur
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
2
18-11-2019
Wiadomość 9 z 9 (6 392 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy