Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

Witam, W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy decyzję pozytywną ostateczną. Interesuje nas ubezpieczenie nieruchomości z oferty banku czy można prosić o wyliczenie składki przez przedstawiciela banku? W jaki sposób można to zrobić?

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 1 z 11 (10 501 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

Aktualną ofertę udostępniamy na stronie głównej banku, w zakładce ubezpieczenia. Tutaj znajdziesz też wszystkie informacje na temat opłaty. 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 11 (10 482 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

Rozumiem a jeśli chodzi o promocję do końca maja przy zakupie ubezpieczenia do karty 40% zniżki na ubezpieczenie nieruchomości to czy obejmuje ona również ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym - tj. czy możemy z niej skorzystać?
Wiem, że warunkiem jest zapisanie się do promocji.

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 3 z 11 (10 468 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

MonikaC za niedługo podpisujemy umowę czy mogę prosić o odpowiedź ponieważ zdecydowaliśmy się na ubezpieczenia oferowane przez bank.

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 4 z 11 (10 440 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

Cieszę się, że wybraliście naszą ofertęEmotikon: Szczęśliwy 

Oczywiście możecie skorzystać z promocji, o której wspominasz. Poprosimy Was jednak o dostarczenie polisy z cesją oraz potwierdzeniem opłacenia składki. 
Dokumenty możecie przynieść do naszego oddziału lub dołączyć po zalogowaniu się do bankowości. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 5 z 11 (10 418 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

MartaK Dziękujemy za odpowiedź.

Czyli najpierw musimy wykupić to ubezpieczenie karty a potem zgłosić się do promocji a następnie dostarczyć polisę i opłaconą składkę?

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 6 z 11 (10 394 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

Jeżeli ubezpieczysz swoją kartę, to na początku powinnaś zapisać się do promocji w Moim ING – Oferta ING – Promocje – Zniżki na ubezpieczenie nieruchomości i auta oraz do 31 maja 2019 r. kupisz ubezpieczenie do karty.

Ponadto do 30 czerwca 2019 r. zapewnij, co najmniej jedno wynagrodzenie na łączną kwotę minimum 1 000 zł (wynagrodzenie nie może być z innego konta, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będziemy też brali pod uwagę wpłat własnych w oddziałach lub wpłatomatach). Pieniądze muszą wpłynąć na konto, do którego masz kartę - ubezpieczoną w ramach naszej promocji.
Na dzień otrzymania zniżek nadal musisz posiadać:
- ubezpieczenie objęte promocją,
- kartę wydaną do konta,
- dostęp do Mojego ING.

Nagrodę prześlemy do 10 lipca 2019 r. w formie wiadomości w Moim ING. Kupony rabatowe będą ważne do 10 lipca 2020 r. Z całym regulaminem możesz zapoznać się w Moim ING.
Jak kupisz ubezpieczenie nieruchomości, to wtedy polisę wraz z dowodem jej opłacenia będziesz mogła wysłać w Moim ING przez zakładkę Kredyt hipoteczny – Wnioski -  Potwierdzenie spełnienia warunków umownych.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 7 z 11 (10 305 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

Dziękujemy za odpowiedź, to jest to jeszcze inaczej niż myśleliśmy. Nie idzie znaleźć żadnego regulaminu do tej promocji a na stronie nie jest napisane jakie warunki trzeba spełnić.

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 8 z 11 (10 099 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

[ Edytowane ]

Szczegóły oraz regulamin znajdziesz w swojej bankowości internetowej - ponieważ jest to promocja dedykowana tylko dla naszych klientów.
Żeby do niego sięgnąć powinnaś wybrać po zalogowaniu: Oferta ING/Ubezpieczenie karty do konta. 
Pod tabelą z informacjami o wariantach ubezpieczenia znajdziesz pomarańczowy link: Sprawdź szczegóły. Przekieruje Cię do regulaminu Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 9 z 11 (10 053 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

MartaK wprowadziła Pani nas w błąd ponieważ ta promocja nie obejmuje kredytów hipotecznych. Tak nam powiedzieli w banku. Proszę na przyszłość sprawdzać najpierw takie informacje ponieważ wykupiliśmy ubezpieczenie do karty pod kątem tej promocji i nie możemy z niej skorzystać.
Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 10 z 11 (9 872 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy