Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Ubezpieczenie kredytowanej nieruchomości w systemie transakcyjnym ING

Zakończyłem budowę domu jednorodzinnego budowanego kredytem hipotecznym w ING, ubezpieczyłem dom w systemie transakcyjnym ING, wybrałem polisę podstawową, system ubezpieczył nieruchomość kredytowaną i pobrał składkę miesięczną. Polisę bank mi dostarczył, polisę wysłałem do banku jako spełnienie jednego z warunków udzielenia kredytu hipotecznego. I tu mam problem ponieważ bank chyba odrzucił taką polisę bez żadnej informacji dlaczego. W systemie była informacja że polisa jest analizowana a po tygodniu informacja ta zniknęła i od nowa mam warunek dostarczenia polisy. I tu mam pytanie czy wiecie może czy polisy ubezpieczające nieruchomość wystawiane w systemie transakcyjnym banku są przez bank akceptowane?

Odpowiedz
0 Lajków
dariog
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
4
13-03-2018
Wiadomość 1 z 4 (2 449 wyświetleń)

Re.: Ubezpieczenie kredytowanej nieruchomości w systemie transakcyjnym ING

czy dobrze rozumiem, że wykupiłeś polisę nieruchomości na pośrednictwem banku i zastanawiasz się czy bank ją zaakceptował ? Emotikon: Szczęśliwy to trochę nielogiczne. warunek powinien zostać zdjęty w momencie zawarcia umowy/pobrania składki z konta.
Odpowiedz
0 Lajków
Piotr1410
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
15
1
02-04-2020
Wiadomość 2 z 4 (2 429 wyświetleń)

Re.: Ubezpieczenie kredytowanej nieruchomości w systemie transakcyjnym ING

Tak, dobrze rozumiesz Emotikon: Szczęśliwy Wykupiłem polisę i przesłałem ją do akceptacji i nic, cisza.

Odpowiedz
0 Lajków
dariog
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
4
13-03-2018
Wiadomość 3 z 4 (2 410 wyświetleń)

Re: Re.: Ubezpieczenie kredytowanej nieruchomości w systemie transakcyjnym ING

Nie jest to standardowa sytuacja i tutaj nie sprawdzę dlaczego tak się stało Emotikon: Smutny Proszę Cię o kontakt na czacie, po zalogowaniu się do swojej bankowości. Możesz też do nas zadzwonić w tej sprawie - 32 357 00 57.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (2 340 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy