Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Ubezpieczenie kredytowanej nieruchomości w systemie transakcyjnym ING

Zakończyłem budowę domu jednorodzinnego budowanego kredytem hipotecznym w ING, ubezpieczyłem dom w systemie transakcyjnym ING, wybrałem polisę podstawową, system ubezpieczył nieruchomość kredytowaną i pobrał składkę miesięczną. Polisę bank mi dostarczył, polisę wysłałem do banku jako spełnienie jednego z warunków udzielenia kredytu hipotecznego. I tu mam problem ponieważ bank chyba odrzucił taką polisę bez żadnej informacji dlaczego. W systemie była informacja że polisa jest analizowana a po tygodniu informacja ta zniknęła i od nowa mam warunek dostarczenia polisy. I tu mam pytanie czy wiecie może czy polisy ubezpieczające nieruchomość wystawiane w systemie transakcyjnym banku są przez bank akceptowane?

Odpowiedz
0 Lajków
dariog
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
4
13-03-2018
Wiadomość 1 z 4 (2 452 wyświetleń)

Re.: Ubezpieczenie kredytowanej nieruchomości w systemie transakcyjnym ING

czy dobrze rozumiem, że wykupiłeś polisę nieruchomości na pośrednictwem banku i zastanawiasz się czy bank ją zaakceptował ? Emotikon: Szczęśliwy to trochę nielogiczne. warunek powinien zostać zdjęty w momencie zawarcia umowy/pobrania składki z konta.
Odpowiedz
0 Lajków
Piotr1410
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
15
1
02-04-2020
Wiadomość 2 z 4 (2 432 wyświetleń)

Re.: Ubezpieczenie kredytowanej nieruchomości w systemie transakcyjnym ING

Tak, dobrze rozumiesz Emotikon: Szczęśliwy Wykupiłem polisę i przesłałem ją do akceptacji i nic, cisza.

Odpowiedz
0 Lajków
dariog
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
4
13-03-2018
Wiadomość 3 z 4 (2 413 wyświetleń)

Re: Re.: Ubezpieczenie kredytowanej nieruchomości w systemie transakcyjnym ING

Nie jest to standardowa sytuacja i tutaj nie sprawdzę dlaczego tak się stało Emotikon: Smutny Proszę Cię o kontakt na czacie, po zalogowaniu się do swojej bankowości. Możesz też do nas zadzwonić w tej sprawie - 32 357 00 57.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (2 343 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy