Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Pełnomocnictwo do zawarcia umowy - problemy.

W marcu złożyłam razem z drugą osobą wniosek o kredyt hipoteczny. Czekałyśmy długo na decyzję. W czasie, gdy miała zapaść decyzja ostateczna druga osoba miała zaplanowany miesięczny wyjazd. Skontaktowałyśmy się więc z ING i umówiono nas na spotkanie, na którym razem z pracownikiem banku podpisałyśmy pełnomocnictwo do zawarcia umowy kredytowej. 

Przyszedł ten wymarzony dzień i razem z pełnomocnictwem udałam się do oddziału w Mińsku Maz. (brak terminów w Warszawie). Były jakieś problemy z aktualizacją danych w systemie, pracownica przez prawie trzy godziny próbowała dociec, o co chodzi. Gdy zbliżała się godzina zamknięcia placówki wróciła z informacją, że nie zawrzemy tej umowy, ponieważ musi być jednak obecny drugi kredytobiorca. Ponoć brak jakiegoś wzoru podpisu elektronicznego, mimo, że w trakcie spotkania usłyszałam, że wg najnowszych wytycznych podpisu nie jest już potrzebny. 

Dla mnie to całkowity brak kompetencji - albo błąd popełniła osoba, z którą podpisałyśmy pełnomocnictwo, albo z powodu jakichś błędów systemowych nie umożliwiono mi podpisania umowy na spotkaniu. 

Chętnie umówiłabym się na podpisanie tej umowy do placówki i osoby, która załatwiała z nami to pełnomocnictwo, ale nie mam do tej osoby kontaktu. 

Może jest tu jakaś kompetentna osoba, która jest w stanie mi pomóc, bo ściąganie osoby z drugiego końca Europy to spore koszty, a deweloper teoretycznie do piątku powinien pieniądze otrzymać i zaraz będzie naliczał odsetki albo zerwie umowę. 

Ogólnie jestem bardzo zawiedziona jakością obsługi w banku ING. Kontakt z panią, u której miałam podpisywać umowę jest zerowy, a chciałabym tylko uzyskać jakieś potwierdzenie, że spotkanie się odbyło i z jakiego powodu zawarcie umowy nie było możliwe, bo nie zostało to wyjaśnione. 

Odpowiedz
0 Lajków
majki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-05-2024
Wiadomość 1 z 2 (583 wyświetleń)

Re: Pełnomocnictwo do zawarcia umowy - problemy.

Chcielibyśmy pomóc tutaj, niestety nie posiadamy możliwości sprawdzenia informacji o podpisanym upoważnieniu i wyjaśnieniu sytuacji w placówce bankowej. Prosimy o kontakt z nami przez kanały szyfrowane, w celu złożenia reklamacji w tej sprawie. Może Pani do nas zadzwonić na numer 32 357 00 57 lub napisać do nas na czacie w Moje ING. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
438
82
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (519 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Dodanie karty debetowej do drugiego telefonu

Borykam się z podobnym problemem i za nic nie mogę zrozumieć takiej decyzji.

Do tej pory mieliśmy razem z bliską mi osobą dodane nawzajem swoje karty w GPay, w telefonach, aby, w razie problemów, można

...

06-10-2024
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Przepraszamy Cię za kłopoty z wpłatą i brak pieniędzy na koncie. Przekazaliśmy prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia reklamacji do odpowiedniego zespołu.

06-10-2024
Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Witam,
Nie rozumiem jak w takich nagłych przypadkach jak pieniądze na operację dziecka , bank nie proponuje szybkiego rozwiązania sprawy . W dniu dzisiejszym wpłaciłam 11 400zl . Pieniądze muszę wpłaci...

06-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy