Odpowiedz

Obecny czas oczekiwania

Dobry wieczór, jaki jest obecny czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku o kredyt hipoteczny? od momentu złożenia wnioski do momentu pierwszej decyzji, a potem od momentu pierwszej decyzji do momentu decyzji ostatecznej? 

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Dominika 

Odpowiedz
0 Lajków
DomiNav
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
17-05-2017
Wiadomość 1 z 7 (16 033 wyświetleń)

Re.: Obecny czas oczekiwania

My złożyliśmy wniosek 2 maja i jeszcze nie mamy decyzji wstępnej.
Odpowiedz
0 Lajków
TacjanaT
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
1
18-05-2017
Wiadomość 2 z 7 (15 997 wyświetleń)

Re.: Obecny czas oczekiwania

My skladalismy 24 kwietnia i przedwczoraj mielismy dec wstepna pozytywna i czekamy na ostateczna. Mielismy swoj operat i ciekawe ile czasu bedziemy czekac
antoninak
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
2
10-05-2017
Wiadomość 3 z 7 (15 992 wyświetleń)

Re.: Obecny czas oczekiwania

@DomiNav

Decyzję wstępną podejmujemy w terminie 12 dni roboczych. Cały proces nie powinien trwać dłużej niż 20 dni roboczych.

Na czas rozpatrzenia wniosku może wpłynąć stopień skomplikowania np. prośba analityka o dodatkowe dokumenty.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 7 (15 965 wyświetleń)

Re.: Obecny czas oczekiwania

bardzo dziekuje!
Odpowiedz
0 Lajków
DomiNav
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
17-05-2017
Wiadomość 5 z 7 (15 840 wyświetleń)

Re.: Obecny czas oczekiwania

My złożyliśmy wniosek 6 kwietnia i nadal nie mamy nawet decyzji wstępnej. W maju musiałam dostarczać kolejne zaświadczenie bo tamto straciło ważność. Ciekawe ile jeszcze będziemy czekać.

Odpowiedz
0 Lajków
Alice77
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
06-04-2017
Wiadomość 6 z 7 (15 571 wyświetleń)

Re.: Obecny czas oczekiwania

@Alice77 Każdy wniosek procesujemy indywidualnie. Aby uzyskać szczegółowe informacje o terminie podjęcia decyzji  proszę skontaktuj się z doradcą, u którego złożyłaś wniosek.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 7 z 7 (15 487 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy