Odpowiedz

Negatywna decyzja

To jest jakiś absurd. Wniosek na zakup nieruchomości z rynku pierwotnego, kwota zakupu 950 k. Bank wydaje negatywną decyzję ze względu na wewnętrzne regulacje banku i tyle, żadnej dodatkowej informacji. NIC. W skrócie: Bik czysty, jednoosobową działalność gospodarcza prawnicza, zarobki 42k netto miesięcznie, działalność prowadzona od 2013 roku, jedyne zobowiązanie to inny kredyt hipoteczny na kwotę 134 k z ratą 908 zł. 

Odpowiedz
0 Lajków
AR1
AR1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-11-2021
Wiadomość 1 z 7 (7 001 wyświetleń)

Re: Negatywna decyzja

W sprawie negatywnej decyzji kredytowej skontaktuj się proszę z naszymi specjalistami z działu kredytów hipotecznych. 
Specjalista przyjmie od Ciebie zgłoszenie z prośbą o wyjaśnienie powodu tej decyzji. 

Nasza infolinia hipoteczna jest dostępna pod numerem 32 357 00 57, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00. W soboty do godziny 16:00.


Reklamację mogą również przyjąć specjaliści na czacie w usłudze Moim ING, jeśli korzystasz z naszej bankowości internetowej lub w oddziale.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 7 (6 880 wyświetleń)

Re.: Negatywna decyzja

U nas dokładnie prawie identyczna sytuacja. Ja pracuję na JDG(podatek liniowy, umowa B2B, działalność od 02.10.2017) w branży IT, zarobki ~12800/msc po odliczeniu wszystkich kosztów + podatków, ZUS-ów. Decyzja odmowna ze względu na wewnętrzne regulacje banku. Żona ma aktualnie umowę na czas określony do października 2022. Nawet po wyłączeniu jej dochodów, zdolność jest z zapasem, a wnioskowaliśmy o 448k, rynek wtórny. Decyzja odmowna: wewnętrzne regulację banku. Posiadam u Państwa konto firmowe, ale coś czuje, że czas się pożegnać. 

Odpowiedz
0 Lajków
lmnone
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
07-12-2021
Wiadomość 3 z 7 (6 228 wyświetleń)

Re: Re.: Negatywna decyzja

@imnone Tutaj niestety nie możemy wyjaśnić dlaczego otrzymałeś negatywną decyzję w sprawie kredytu hipotecznego. Skontaktuj się z naszymi specjalistami z działu kredytów. 
Specjalista będzie mógł przyjąć od Ciebie zgłoszenie w tej sprawie. 

Nasza infolinia hipoteczna jest dostępna pod numerem 32 357 00 57, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00. W soboty od 8:00 do godziny 16:00. Możemy też przyjąć zgłoszenie na czacie, po zalogowaniu do Mojego ING lub w oddziale. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 4 z 7 (6 056 wyświetleń)

Re.: Negatywna decyzja

Na jakim etapie rozpatrywania wniosku pojawiła się u was właśnie taka decyzja negatywna? Od razu na początku, przed decyzją wstępną?

Odpowiedz
0 Lajków
KP1
KP1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-12-2021
Wiadomość 5 z 7 (5 705 wyświetleń)

Re.: Negatywna decyzja

Wniosek był złożony przez pośrednika, decyzję otrzymaliśmy już na samym końcu, system stwierdził, że nie przyzna nam kredytu, bo nie. Próba dowiedzenia się przyczyny graniczy z cudem: pierwsze próbowali zrzucić na zdolność(dwukrotnie wyższa), później stwierdzili, że sami nie wiedzą dlaczego, system odrzucił i tyle. Szkoda nerwów i czasu. Złożyliśmy wnioski również w innych bankach i póki co wszystko jest tam na dobrej drodze, nie chcę zapeszać, ale jak ING tak traktuje swoich klientów podczas składania wniosku, to co będzie dalej... 

Odpowiedz
0 Lajków
lmnone
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
07-12-2021
Wiadomość 6 z 7 (5 643 wyświetleń)

Re.: Negatywna decyzja

System uznał, ze jesteście za bogaci na kredyt. Liczy, że spłacicie go w całości w 5-7 lat i nie opłaca się Wam pożyczać pieniędzy, 

Odpowiedz
0 Lajków
piotrs87
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
16-12-2021
Wiadomość 7 z 7 (5 445 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy