Odpowiedz

Kredyt hipoteczny

Dzisiaj złożyłem wniosek kredytowy , dostałem emaila o przetwarzaniu danych , czy to prawda że na decyzje wstepną trzeba bedzie czekać do 3 tyg??
Odpowiedz
0 Lajków
Waterpolo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
27
1
18-11-2019
Wiadomość 1 z 8 (4 786 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny

Obecnie przybliżony czas oczekiwania na decyzję wstępną to 13 dni roboczych. Status wniosku możesz sprawdzać samodzielnie na naszej stronie internetowej https://forms.ingbank.pl/INGeWniosekWormsExt/WizardWfB.aspx?path=T3_MI-EndUserWormsExt-CAWK-STR&bank... .

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 8 (4 712 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny

A z kad mam mieć nr wniosku? Nie dostałem nic z banku . I jeszcze teraz zwróciłem uwagę z dostałem tylko symulacje kredytu , nie wiem czy tak powinno być ale Pani z banku zabrała nawet oryginał mojej umowy przed wstepnej
Odpowiedz
0 Lajków
Waterpolo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
27
1
18-11-2019
Wiadomość 3 z 8 (4 682 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny

Numer wniosku powinieneś otrzymać od osoby, która Cię obsługiwała. Jeśli składałeś wniosek przez pośrednika, to on również będzie znał ten numer. Jeśli dobrze kojarzę, to numer ten jest generowany w momencie rejestrowania wniosku i stąd nie znają go od razu.

 

Oryginały dokumentów (oprócz dokumentów dotyczących zatrudnienia i zarobków) raczej powinny pozostać w Twoich rękach.

Na etapie składania dokumentów nie otrzymujesz nic innego niż symulację. Ostateczny harmonogram dostaniesz dopiero wtedy, kiedy otrzymasz decyzję ostateczną (a i tak z definicji zakłada on uruchomienie całego kredytu na początku, więc jeśli wypłacasz w transzach to będzie nie do końca zgodny z prawdą). 

Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 4 z 8 (4 670 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny

Kredyt załatwiłem bezpośrednio w banku , dostałem już emaila o przetwarzaniu danych , ale nic wiecej nie mam . Wszystkie dokumenty złożyłem jednego dnia , to jak zadzwonię teraz do doradcy to juz bedzie miał ten nr wniosku?
Odpowiedz
0 Lajków
Waterpolo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
27
1
18-11-2019
Wiadomość 5 z 8 (4 663 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny

Dzwoniłem przed chwila do Pani która prowadzi mój kredyt i powiedziała ze nr wniosku bedzie dopiero , kiedy bedzie decyzja wstepna.
Odpowiedz
0 Lajków
Waterpolo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
27
1
18-11-2019
Wiadomość 6 z 8 (4 657 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny

Według mnie bzdura .. ja nie dostałem tego numeru od pośrednika od razu, ale jak poprosiłem i się przypomniałem, to mi dosłała.

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 7 z 8 (4 651 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny

Ja także dostałam numer wniosku od doradcy następnego dnia po złożeniu przez niego dokumentów w banku.

Odpowiedz
0 Lajków
Viol
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
5
23-10-2019
Wiadomość 8 z 8 (4 645 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy