Odpowiedz

Umowa kredytowa do poprawy

Hej, otrzymałam pozytywna decyzję kredytową, ale doradca wypatrzyl, że jest coś w niej do poprawy i wysłał zgłoszenie. Czekam już tydzień i zero reakcji że strony banku. Nie pisałabym tutaj, gdyby doradca miał coś do powiedzenia w tej sprawie. Ale on twierdzi, że bank myśli co zrobić. Jak długo można czekać?? Jest sens dzwonić na infolinię? Pewnie nie Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
Biedronka13
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
18-11-2019
Wiadomość 1 z 5 (3 074 wyświetleń)

Re.: Umowa kredytowa do poprawy

Trudno powiedzieć, nie wiedząc do czego przyczepił się Doradca Emotikon: Szczęśliwy. U mnie też pojawił się jeden wątpliwy zapis, ale akurat w kontekście podkreślenia dla mnie ryzyka kredytowego (z uwagi na to, że bank analizując moje przerzucanie środków z konta obrotowego na oszczędnościowe potraktował to jako wydatek, a nie kumulację kapitału) i po prostu podpisaliśmy tak jak było.
Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 2 z 5 (3 047 wyświetleń)

Re: Umowa kredytowa do poprawy

@Biedronka13 W tej sprawie konieczny jest kontakt z Twoim doradcą kredytowym. Tylko on może zająć się tą sprawą. Przez naszą społeczność nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 3 z 5 (2 990 wyświetleń)

Re.: Umowa kredytowa do poprawy

Dzięki za odp. Sprawa się już rozwiązała i mogę podpisywać umowę
Odpowiedz
0 Lajków
Biedronka13
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
18-11-2019
Wiadomość 4 z 5 (2 918 wyświetleń)

Re: Re.: Umowa kredytowa do poprawy

Super! Emotikon: Szczęśliwy


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 5 z 5 (2 913 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy