Odpowiedz

dodatkowe srodki hipoteka

w ing przy kredycie hipotecznym jest mozliwosc starania sie max do 30% wartosci nieruchomosci na dowolny cel, (oczywiscie wklad wlasny musi byc min 20%), czy jezeli ktos ma wziety juz kredyt moze o takie cos tez wnioskowac? (bo jezeli nie, to rozumiem ze przenoszac do innego banku kredyt mozna to zrobic bo zazwyczaj banki cos takiego oferuja, natomiast zastanawiam sie jak to jest w banku gdzie juz kredyt mamy- bo slabo by bylo zeby musiec przynosisc hipoteke do innego banku bo to tylko zeby dobrac gotowke dodatkowa ), 

 

Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 1 z 4 (3 817 wyświetleń)

Re: dodatkowe srodki hipoteka

Do sprawdzenia Twojej sytuacji będzie potrzebne sprawdzenie Twojej umowy. Proszę Cię o kontakt z naszą infolinią 32 357 00 57 od poniedziałku do piątku od 7:30 do 21:00 oraz w sobotę od 8:00 do 16:00.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 651 wyświetleń)

Re: dodatkowe srodki hipoteka

wziety niedawno kredyt, orientacyjnie chce wiedziec a nie sprawdzac, 

Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 3 z 4 (3 645 wyświetleń)

Re: dodatkowe srodki hipoteka

[ Edytowane ]

@as91 Wstępnie z opisanej sytuacji wynika, że nie będziemy mogli zaproponować dodatkowych pieniędzy. Natomiast bez sprawdzenia Twojej umowy, nie możemy odpowiedzieć jednoznacznie. Jeśli chcesz porozmawiać o szczegółach, zapraszam na nasza infolinię.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (3 546 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy