Odpowiedz

Jutro być może decyzja

Jutro czyli 12 kwietnia być może będzie decyzja w sprawie mojego wniosku (9 i 12 kwietnia rozpatrywane są wnioski, które zmieniły status na "analiza dokumentów 8 marca). 

 

1. Wniosek złożyłem z operatem. Więc jutro można spodziewać się decyzji (czy trzeba czekać jeszcze 3 dni żeby operat został sprawdzony) i wtedy dopiero zapadnie decyzja ? 

2. Załóżmy, że decyzja będzie pozytywna (bez żadnych warunków) to ile czasu zajmuje umówienie spotkania w banku i podpisanie umowy ? Wyrobie się przed 7 maja ? 

3. Załóżmy, że coś trzeba będzie dostarczyć - to w takim wariancie ile czasu oczekuje się jeszcze na przejście do kolejnych etapów (po dostarczeniu braków) ? 

Odpowiedz
0 Lajków
Rock2008
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
5
13-03-2021
Wiadomość 1 z 5 (3 759 wyświetleń)

Re.: Jutro być może decyzja

my wniosek złożyliśmy kompletny i decyzję dostaliśmy od razu ostateczną, bez dodatkowego czasu na sprawdzanie operatu. Było tak, że o 12;10 sms że sprawdzony BIK, a o 13:40 decyzja z banku. Na umówienie podpisania umowy czekamy długo, bo 3 tygodnie, w środę w końcu podpisujemy.
Odpowiedz
0 Lajków
KJoanna
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
2
12-04-2021
Wiadomość 2 z 5 (3 659 wyświetleń)

Re.: Jutro być może decyzja

Co do umawiania - warto sprawdzić inne oddziały, w pobliskim mieście, czy nawet podjechać gdzieś dalej, jeśli Wam zależy na czasie. Umawialiśmy 2 miesiące temu i akurat się zwolnił jeden termin niedaleko nas, całkiem szybko, a tak to było np. ponad tydzień czekania, ale jakby nam bardzo zależało, żeby czekać krótko, to można było jechać 50km i mieć termin za 2-3 dni.
Odpowiedz
0 Lajków
weronika_nika
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
10
29-01-2021
Wiadomość 3 z 5 (3 641 wyświetleń)

Re.: Jutro być może decyzja

Wynik analizy wniosków, których status zmienił się na analiza dokumentów 8 marca minął... informacji brak Emotikon: Smutny(  Dziwnie pojawiła się informacja, że analizowane są wnioski z dnia 10 marca. A co z 9 ? :-) 

 

Ja na decyzje czekam od 19 lutego... już terminy mnie gonią. Wszystkie dokumenty złożyłem... Bardzo długo to trwa... 

Odpowiedz
0 Lajków
Rock2008
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
5
13-03-2021
Wiadomość 4 z 5 (3 618 wyświetleń)

Re: Jutro być może decyzja

Poniżej odpowiem na Twoje pytania Emotikon: Szczęśliwy

 

1. Po akceptacji wstępnej analizy i braku konieczności dostarczenia dodatkowych dokumentów, decyzję ostateczną podejmiemy w około 5 dni roboczych.
2. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej umówimy dla Ciebie spotkanie najszybciej jak to możliwe. Specjalista, u którego kompletowałeś dokumenty znajdzie dla Ciebie wygodny termin, najszybciej jak będzie to możliwe. 
3. Po dostarczeniu dokumentów musimy je sprawdzić. Decyzję podejmiemy do 5 dni roboczych.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
93
16
14-12-2020
Wiadomość 5 z 5 (3 584 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy