Odpowiedz

Druga transza - rezygnacjA

Witam, Mam kredyt hip. Dostałem pierwsza transzę ale okazało się że wykonawca jest oszustem i oszukał sporo osób zebrał pieniądze i tyle go widzieli. Zostało mi spłacać kredyt chodź nic nie mam tzn mam sama płytę fund. Złożyłem wniosek o anulację drugiej transzy i prośbę bym zaczął spłacać już rety kapitałowo odsetkowe a nie same odsetki. Pani w banku mnie straszy że będzie problem że mogą nawet cofnąć cały kredyt. Proszę o inf jak wybrnąć z tej sytuacji.
Odpowiedz
0 Lajków
Oman
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
09-11-2022
Wiadomość 1 z 7 (3 570 wyświetleń)

Re: Druga transza - rezygnacjA

Przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja. Standardowo z transzy możesz zrezygnować, jeśli inwestycja jest już zakończona lub posiadasz środki własne na jej dokończenie.   

Tutaj proponuję abyś złożył w oddziale pismo z opisem sytuacji i wskazaniem proponowanego przez Ciebie rozwiązania oraz zgłoszenie sytuacji na policję. 

Skontaktuj się w tym temacie z naszym specjalistą na infolinii hipotecznej lub w placówce bankowej. Nie mamy tutaj standardowej ścieżki działania, sprawa zostanie podjęta indywidualnie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 7 (3 528 wyświetleń)

Re: Druga transza - rezygnacjA

Złożyłem już pismo i ciągle czekam na odpowiedź było to już ponad 2 tygodnie temu. Ciągle czekam.
Odpowiedz
0 Lajków
Oman
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
09-11-2022
Wiadomość 3 z 7 (3 502 wyświetleń)

Re: Druga transza - rezygnacjA

Mamy nadzieję, że uda się rozwiązać pozytywnie tę sprawę. W razie pytań o status wniosku, skontaktuj się z doradcą, którego do składałeś.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 7 (3 422 wyświetleń)

Re: Druga transza - rezygnacjA

Witam, rozmawiałem z oddziałem w którym podpisywałem umowę odpowiedź -nic jeszcze nie wiemy, obawiam się że bank może rozwiązać umowę i cofnąć kredyt.
Odpowiedz
0 Lajków
Oman
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
09-11-2022
Wiadomość 5 z 7 (3 414 wyświetleń)

Re: Druga transza - rezygnacjA

Witam, moja sprawa cały czas jest nie rozwiązana, by mieć ratę kapitałowo odsetkowe muszę po rac drugą transzę ale z przyczyn opisanych wcześniej nie mogę jej pobrać. Niestety bank nie jest po stronie klienta i nie chce mi pomóc mimo mojej straty. Zero jakiegoś ludzkiego podejścia ale co się dziwić to tylko bank, chodź pracują w nim normalni ludzie- chyba
Odpowiedz
0 Lajków
Oman
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
09-11-2022
Wiadomość 6 z 7 (2 722 wyświetleń)

Re: Druga transza - rezygnacjA

Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja jest bardzo wyjątkowa. Dlatego też podjęcie decyzji nie jest automatyczne. Przykro nam, że tyle to trwa. Prosimy o cierpliwość.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 7 z 7 (2 650 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy