Odpowiedz

Zmiana oprocentowania w 2023 roku

Jak będzie wyglądało przeliczenie oprocentowania w 2023 roku? Czy dla aktywnych kredytów hipotecznych stawka WIBOR zostanie zastąpiona nowym wskaźnikiem?

Mam zmianę oprocentowania 05.01.2023 i zastanawiam się czego się spodziwać - dalej na podstawie WIBOR 6M czy nowy wskaźnik? Nie mogę póki co znaleźć jakiejś jasnej informacji na ten temat. 

Odpowiedz
0 Lajków
neta
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
4
16-01-2021
Wiadomość 1 z 5 (5 439 wyświetleń)

Re: Zmiana oprocentowania w 2023 roku

Chcielibyśmy móc jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie, jednak nie znamy szczegółów dotyczących zmiany wskaźnika referencyjnego na nowy. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w tym temacie, będziemy informować klientów.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 5 (5 313 wyświetleń)

Re: Zmiana oprocentowania w 2023 roku

Zmiana na nowy wskaźnik zostanie wprowadzona kiedy obecny będzie mniej dla banku opłacalny…Na szczęście już ktoś uszczypnął umowę ing w sądzie i za 1-2 lata będzie jak z kredytami chf. Dodatkowa wibor-marża zniknie
Odpowiedz
0 Lajków
Papi123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
29-07-2022
Wiadomość 3 z 5 (5 069 wyświetleń)

Re.: Zmiana oprocentowania w 2023 roku

Czy coś już wiadomo w tym temacie? Za 4 dni zmiana oprocentowania - czyli rozumiem, że skoro do tej pory nie mam żadnej informacji z banku, to mam patrzeć na WIBOR 6M? No chyba że coś w ostatniej chwili się zmieni?
Odpowiedz
0 Lajków
neta
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
4
16-01-2021
Wiadomość 4 z 5 (4 694 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiana oprocentowania w 2023 roku

Nie znamy jeszcze dokładnych terminów wprowadzenia nowego wskazania. Jak na razie nie wprowadzamy zmian w sposobie oprocentowaniu kredytów, więc najbliższą zmianę wykonamy na podstawie aktualnie obowiązującego WIBOR6M. O zmianach na pewno będziemy informować z wyprzedzeniem.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (4 612 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy