Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zmiana oprocentowania w 2023 roku

Jak będzie wyglądało przeliczenie oprocentowania w 2023 roku? Czy dla aktywnych kredytów hipotecznych stawka WIBOR zostanie zastąpiona nowym wskaźnikiem?

Mam zmianę oprocentowania 05.01.2023 i zastanawiam się czego się spodziwać - dalej na podstawie WIBOR 6M czy nowy wskaźnik? Nie mogę póki co znaleźć jakiejś jasnej informacji na ten temat. 

Odpowiedz
0 Lajków
neta
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
4
16-01-2021
Wiadomość 1 z 5 (5 509 wyświetleń)

Re: Zmiana oprocentowania w 2023 roku

Chcielibyśmy móc jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie, jednak nie znamy szczegółów dotyczących zmiany wskaźnika referencyjnego na nowy. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w tym temacie, będziemy informować klientów.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 5 (5 383 wyświetleń)

Re: Zmiana oprocentowania w 2023 roku

Zmiana na nowy wskaźnik zostanie wprowadzona kiedy obecny będzie mniej dla banku opłacalny…Na szczęście już ktoś uszczypnął umowę ing w sądzie i za 1-2 lata będzie jak z kredytami chf. Dodatkowa wibor-marża zniknie
Odpowiedz
0 Lajków
Papi123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
9
29-07-2022
Wiadomość 3 z 5 (5 139 wyświetleń)

Re.: Zmiana oprocentowania w 2023 roku

Czy coś już wiadomo w tym temacie? Za 4 dni zmiana oprocentowania - czyli rozumiem, że skoro do tej pory nie mam żadnej informacji z banku, to mam patrzeć na WIBOR 6M? No chyba że coś w ostatniej chwili się zmieni?
Odpowiedz
0 Lajków
neta
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
4
16-01-2021
Wiadomość 4 z 5 (4 764 wyświetleń)

Re: Re.: Zmiana oprocentowania w 2023 roku

Nie znamy jeszcze dokładnych terminów wprowadzenia nowego wskazania. Jak na razie nie wprowadzamy zmian w sposobie oprocentowaniu kredytów, więc najbliższą zmianę wykonamy na podstawie aktualnie obowiązującego WIBOR6M. O zmianach na pewno będziemy informować z wyprzedzeniem.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (4 682 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy