Odpowiedz

Dodatkowe dokumenty

Witam, od dziś jestem na 4 etapie
Wyceniamy nieruchomość

Otrzymaliśmy wycenę Twojej nieruchomości.
Czekamy na dodatkowe dokumenty, o których poinformował Cię Twój specjalista

Problem polega na tym, że mój specjalista twierdzi iż sprawdzał i Bank nie czeka na dodatkowe dokumeny. Czy ktoś się z czymś takim spotkał? O co może chodzić?
Odpowiedz
0 Lajków
Emilson
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
20-07-2021
Wiadomość 1 z 13 (5 122 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

Emilson przez Społeczność ING trudno jest nam odnieść się do tej sytuacji. Jeżeli wniosek składałeś przez pośrednika, poproś go o wyjaśnienie statusu. Jeżeli wnioskowałeś w naszym oddziale lub na infolinii — skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 32 357 00 65. Specjaliści pracują w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 13 (5 006 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

Pośrednik mówi, że dzwonił do banku i bank nie czeka na dodatkowe dokumenty , w zeszłym tygodniu dosłany był operat i wczoraj status zmienił z 3 na 4 ale dodatkowo z dopiskiem o dokumentach, dlatego nas to zastanawia
Odpowiedz
0 Lajków
Emilson
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
20-07-2021
Wiadomość 3 z 13 (4 977 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

@Emilson informacje na stronie są tylko poglądowe. Pełne informacje o statusie wniosku zawsze może przekazać Twój opiekun. Pod numerem, który Ci podaliśmy zgłosić tę niezgodność. Tutaj nie mamy dostępu do danych naszych klientów Emotikon: Smutny

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 4 z 13 (4 917 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

Radzę uzbroić się w cierpliwość i to chyba anielską. W naszym przypadku po prawie trzech miesiącach dotrwaliśmy 15 lipca do punktu 5 'mamy już wszystkie dokumenty, podejmujemy decyzję'. Niestety po kilku dniach zmiana na 'czekamy na dodatkowe dokumenty....'. Okazuje się, że potrzeba nowego zaświadczenia o zarobkach, bo poprzednie jest za stare. Wydaje się więc, że przecież to proste dostarczymy nie zaświadczenie i w końcu otrzymamy decyzję. Ale w ING nic nie jest takie proste. Doświadczenie dostarczone i do dziś 'czekamy na dokumenty....' Na infolinii nie będą z wami w ogóle rozmawiać, bo wniosek złożony przez pośrednika. Ciekawe czy ING byłoby zadowolone gdyby klienci podchodzili tak samo do spłacania rat kredytu?
marlang
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
5
28-07-2021
Wiadomość 5 z 13 (4 910 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

@marlang przepraszamy, że tak długo to trwa, mamy w ostatnim czasie bardzo dużą ilość wniosków Emotikon: Smutny Faktycznie jest tak, że jeśli wniosek składałaś u pośrednika, nie jesteśmy w stanie podać żadnych informacji - oprócz statusu.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 6 z 13 (4 815 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

Dziś w końcu po ponad trzech miesiącach otrzymaliśmy pozytywną decyzję. Wszystko jestem w stanie zrozumieć, że dużo wniosków, że sezon urlopowy. Ale stracone trzy tygodnie przez nieaktualne zaświadczenie o zarobkach to delikatnie mówiąc przegięcie. Ale całe szczęście dotrwaliśmy do końca czego wszystkim oczekującym na decyzję szczerze życzymy.
marlang
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
5
28-07-2021
Wiadomość 7 z 13 (4 798 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

Gratuluje i życze samych sukcesów. Niestety wlasnie otrzymalem od baku informacje że musze dostarczyc nowe zaswiadczenie o zarobkach (tak jak pisalem prawie miesiąc temu ze tak bedzie) bo tamto jest nie ważne z uwagi na termin ważnosci równy 1 miesiąc. Ja sie pytam w takiej sytuacji dlaczego ING prosi na początku o dokumenty ktore mają ważność krótszą niż sam proces ubiegania sie o kredyt. To nie ma sensu bo powinno sie prosic o takie dokumenty w czasie gdy bedą brane do analizy a nie zeby lezały se miesiac i o nagle tracą waznosc.
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 8 z 13 (4 784 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

Gratuluję, super, że wszystko dobrze sie skończyło. U nas też dziś wyczekany status 6 przyznaliśmy kredyt😄
Emilson
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
20-07-2021
Wiadomość 9 z 13 (4 742 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

Dziękuję. Choć jeszcze długa droga przed nami. Ale choć jeden krok i to ważny zrobiony. 

@Emilson  Tobie również gratuluję i życzę powodzenia.

@Uyctcyvg Tobie życzę powodzenia i cierpliwości.

marlang
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
5
28-07-2021
Wiadomość 10 z 13 (4 708 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy