Odpowiedz

Dodatkowe dokumenty

Witam, od dziś jestem na 4 etapie
Wyceniamy nieruchomość

Otrzymaliśmy wycenę Twojej nieruchomości.
Czekamy na dodatkowe dokumenty, o których poinformował Cię Twój specjalista

Problem polega na tym, że mój specjalista twierdzi iż sprawdzał i Bank nie czeka na dodatkowe dokumeny. Czy ktoś się z czymś takim spotkał? O co może chodzić?
Odpowiedz
0 Lajków
Emilson
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
20-07-2021
Wiadomość 1 z 13 (5 121 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

Emilson przez Społeczność ING trudno jest nam odnieść się do tej sytuacji. Jeżeli wniosek składałeś przez pośrednika, poproś go o wyjaśnienie statusu. Jeżeli wnioskowałeś w naszym oddziale lub na infolinii — skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 32 357 00 65. Specjaliści pracują w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 13 (5 005 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

Pośrednik mówi, że dzwonił do banku i bank nie czeka na dodatkowe dokumenty , w zeszłym tygodniu dosłany był operat i wczoraj status zmienił z 3 na 4 ale dodatkowo z dopiskiem o dokumentach, dlatego nas to zastanawia
Odpowiedz
0 Lajków
Emilson
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
20-07-2021
Wiadomość 3 z 13 (4 976 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

@Emilson informacje na stronie są tylko poglądowe. Pełne informacje o statusie wniosku zawsze może przekazać Twój opiekun. Pod numerem, który Ci podaliśmy zgłosić tę niezgodność. Tutaj nie mamy dostępu do danych naszych klientów Emotikon: Smutny

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 4 z 13 (4 916 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

Radzę uzbroić się w cierpliwość i to chyba anielską. W naszym przypadku po prawie trzech miesiącach dotrwaliśmy 15 lipca do punktu 5 'mamy już wszystkie dokumenty, podejmujemy decyzję'. Niestety po kilku dniach zmiana na 'czekamy na dodatkowe dokumenty....'. Okazuje się, że potrzeba nowego zaświadczenia o zarobkach, bo poprzednie jest za stare. Wydaje się więc, że przecież to proste dostarczymy nie zaświadczenie i w końcu otrzymamy decyzję. Ale w ING nic nie jest takie proste. Doświadczenie dostarczone i do dziś 'czekamy na dokumenty....' Na infolinii nie będą z wami w ogóle rozmawiać, bo wniosek złożony przez pośrednika. Ciekawe czy ING byłoby zadowolone gdyby klienci podchodzili tak samo do spłacania rat kredytu?
marlang
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
5
28-07-2021
Wiadomość 5 z 13 (4 909 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

@marlang przepraszamy, że tak długo to trwa, mamy w ostatnim czasie bardzo dużą ilość wniosków Emotikon: Smutny Faktycznie jest tak, że jeśli wniosek składałaś u pośrednika, nie jesteśmy w stanie podać żadnych informacji - oprócz statusu.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 6 z 13 (4 814 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

Dziś w końcu po ponad trzech miesiącach otrzymaliśmy pozytywną decyzję. Wszystko jestem w stanie zrozumieć, że dużo wniosków, że sezon urlopowy. Ale stracone trzy tygodnie przez nieaktualne zaświadczenie o zarobkach to delikatnie mówiąc przegięcie. Ale całe szczęście dotrwaliśmy do końca czego wszystkim oczekującym na decyzję szczerze życzymy.
marlang
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
5
28-07-2021
Wiadomość 7 z 13 (4 797 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

Gratuluje i życze samych sukcesów. Niestety wlasnie otrzymalem od baku informacje że musze dostarczyc nowe zaswiadczenie o zarobkach (tak jak pisalem prawie miesiąc temu ze tak bedzie) bo tamto jest nie ważne z uwagi na termin ważnosci równy 1 miesiąc. Ja sie pytam w takiej sytuacji dlaczego ING prosi na początku o dokumenty ktore mają ważność krótszą niż sam proces ubiegania sie o kredyt. To nie ma sensu bo powinno sie prosic o takie dokumenty w czasie gdy bedą brane do analizy a nie zeby lezały se miesiac i o nagle tracą waznosc.
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 8 z 13 (4 783 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

Gratuluję, super, że wszystko dobrze sie skończyło. U nas też dziś wyczekany status 6 przyznaliśmy kredyt😄
Emilson
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
20-07-2021
Wiadomość 9 z 13 (4 741 wyświetleń)

Re: Dodatkowe dokumenty

Dziękuję. Choć jeszcze długa droga przed nami. Ale choć jeden krok i to ważny zrobiony. 

@Emilson  Tobie również gratuluję i życzę powodzenia.

@Uyctcyvg Tobie życzę powodzenia i cierpliwości.

marlang
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
5
28-07-2021
Wiadomość 10 z 13 (4 707 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy