Odpowiedz

Decyzja ostateczna

Witam. Jesteśmy na końcowym etapie czyli decyzja ostateczna. Wnioski były pobierane 31.05 (piątek). Wniosek z 15 maja. Niestety nie mamy żadnej informacji czy kredyt został lub nie został przyznany . Czy jest możliwość że w weekend przyjdzie taka informacja?
Odpowiedz
0 Lajków
BeataLMP
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-06-2024
Wiadomość 1 z 16 (2 309 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Chciałabym pomóc ale tutaj nie jesteśmy w stanie sprawdzić informacji o Twoim wniosku.
Skontaktuj się proszę ze specjalistą, u którego składałaś wniosek

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
536
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 16 (2 190 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Niestety specjalista nic nie potrafi odpowiedzieć. Właściciele domu czekają do poniedziałku do południa a niestety bank milczy i znikąd nic się dowiedzieć nie można. Czy może jest inna droga żeby od tak uzyskać informację
Odpowiedz
0 Lajków
BeataLMP
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-06-2024
Wiadomość 3 z 16 (2 161 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Informacje są takie że w piątek był pobierany nasz wniosek na decyzję ostateczna . I nawet nie można sprawdzić po numerze wniosku nic
Odpowiedz
0 Lajków
BeataLMP
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-06-2024
Wiadomość 4 z 16 (2 159 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

[ Edytowane ]

A to nie jest tak, że ta data decyzji ostatecznej jest ustawiana od daty zmiany statusu, a nie od daty złożenia wniosku? Ja mam wniosek z 14 maja i od 21 maja jestem na statusie 5/6 - podejmujemy decyzję. Ja osobiście te N - liczę od 21 maja kiedy wskoczył status podejmujemy decyzję.

Odpowiedz
0 Lajków
Kuna93
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
21-05-2024
Wiadomość 5 z 16 (2 073 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

A sprawdzaliście na czasach ing ? Tam pisze w którym dniu który wniosek jest pobierany https://www.ing.pl/partner/indywidualni/hipoteka/proces-kredytowy
Odpowiedz
0 Lajków
BeataLMP
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-06-2024
Wiadomość 6 z 16 (2 047 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Jeśli u was wniosek jest z 14 maja to wnioski do ostatecznej decyzji były pobierane we wtorek. A możecie wogole sprawdzić cokolwiek czy macie tak samo jak my
Odpowiedz
0 Lajków
BeataLMP
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-06-2024
Wiadomość 7 z 16 (2 043 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Tak znam tę stronę, ale tam na dole jest wzmianka :*N - dzień zmiany statusu lub wpływu dokumentów.". Nigdzie nie ma napisane od kiedy ta decyzja ostateczna jest liczona (zmiana statusu czy wpływ dokumentu). U mnie cały czas jest krok 5/6.  

Odpowiedz
0 Lajków
Kuna93
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
21-05-2024
Wiadomość 8 z 16 (2 036 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

To co się dzieje aktualnie w ING to jakaś kpina. Wniosek złożyliśmy 19 marca, status zmieniał się kilkukrotnie - myśleliśmy, że jesteśmy już na finiszu, a za chwilę znowu przychodziła informacja o konieczności dostarczenia dokumentów. Niestety z uwagi na przedłużający się proces, brak konkretnych informacji ze strony banku, zdecydowaliśmy się zrezygnować. Złożyliśmy wniosek do innego banku i wszystkie formalności zajęły kilka dni. Dzisiaj mija tydzień - w piątek podpisaliśmy umowę banku, a dzisiaj akt notarialny. Szkoda, że bank ING tak traktuje klientów. Rozumiem, że wniosków jest dużo z uwagi na dobrą ofertę, ale są jakieś granice, nie tak to powinno wyglądać.
vampayah
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
3
06-05-2024
Wiadomość 9 z 16 (1 940 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

ja  dziś  to  samo   zrobiłem  bo  ile  można  czekać na  jakąś  decyzję ( mając konto u  nich kilkanaście lat ) , dobrze że złożyłem podanie  od razu do 2 banków  i  ten  drugi  przyznał  mi  kredyt  już  kilka  dni  temu   ale  miałem nadzieję że ING w końcu  się obudzi   ?  (  tak się  nie  stało ) i  jutro podpisuję  umowę w  innym  banku  i  mam  też  zamiar  przenieść tam  konto  .

Odpowiedz
0 Lajków
mariusz133
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
03-06-2024
Wiadomość 10 z 16 (1 910 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Chcielibyśmy pomóc, natomiast przez forum nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 24. Infolinia jest czynna w dni...

01-07-2024
Re.: Wysłałem oświadczenie KYC, ale ING zablokował moje konto

Przykro nam, że spotkała Pana taka sytuacja. Na podstawie zgłoszonej reklamacji postaramy się to jak najszybciej dla Pana wyjaśnić. Dodatkowo zachęcam do kontaktu z nami na czacie w Moje ING, doradca ...

01-07-2024
Re.: Brak loginu do konta w umowie

Prosimy o kontakt Twojego rodzica, który zakładał dla Ciebie konto. Może napisać do nas na czacie w Moje ING - jeśli posiada swoją bankowość lub skontaktować się pod numerem 32 357 00 69.

01-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy