Odpowiedz

Termin uruchomienia drugiej transzy

Witam wszystkich serdecznie,

 

Pytanie do osób, które kupowały mieszkanie, na które dotychczasowy właściciel też miał kredyt hipoteczny:

Jak szybko po wgraniu do ING online wniosku złożonego do sądu o wykreślenie hipoteki poprzedniego banku nastąpił przelew drugiej transzy kredytu?

 

Wiem że oficjalnie jest to max 10 dni roboczych / 14 kalendarzowych, w czasie którym bank zobowiązuje się przejrzeć wgrane dokumenty, ale zapłaciłem już zaliczkę za konkretny termin przeprowadzki i teraz się stresuję -- myślałem, że to będzie formalność jak pierwsza transza, gdzie zaniosłem akt notarialny i inne papiery do ING dzień przed Bożym Ciałem, a w piątek po Sprzedający miał już pieniądze na swoim koncie.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Marcin_44
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-05-2024
Wiadomość 1 z 1 (377 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Witam,
Posiadam kredyt w rachunku bieżącym dla spółki z o.o. W październiku kończy się umowa, jakie sa szanse na odnowienie jesli nastąpiła zmiana właścicielska w trakcie i nie upłynie 12 miesiecy w mo...

29-06-2024
Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i

...

29-06-2024
Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

U mnie jest inaczej. Zarówno wczoraj jak i dziś podczas próby założenia konta w promocji aplikacja się samoczynnie zamyka. Dzieje się tak podczas robienia drugiego zdjęcia dowodu osobistego (tylnej st

...

28-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy