Odpowiedz

Termin uruchomienia drugiej transzy

Witam wszystkich serdecznie,

 

Pytanie do osób, które kupowały mieszkanie, na które dotychczasowy właściciel też miał kredyt hipoteczny:

Jak szybko po wgraniu do ING online wniosku złożonego do sądu o wykreślenie hipoteki poprzedniego banku nastąpił przelew drugiej transzy kredytu?

 

Wiem że oficjalnie jest to max 10 dni roboczych / 14 kalendarzowych, w czasie którym bank zobowiązuje się przejrzeć wgrane dokumenty, ale zapłaciłem już zaliczkę za konkretny termin przeprowadzki i teraz się stresuję -- myślałem, że to będzie formalność jak pierwsza transza, gdzie zaniosłem akt notarialny i inne papiery do ING dzień przed Bożym Ciałem, a w piątek po Sprzedający miał już pieniądze na swoim koncie.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Marcin_44
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-05-2024
Wiadomość 1 z 1 (382 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Chcielibyśmy pomóc, natomiast przez forum nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 24. Infolinia jest czynna w dni...

01-07-2024
Re.: Wysłałem oświadczenie KYC, ale ING zablokował moje konto

Przykro nam, że spotkała Pana taka sytuacja. Na podstawie zgłoszonej reklamacji postaramy się to jak najszybciej dla Pana wyjaśnić. Dodatkowo zachęcam do kontaktu z nami na czacie w Moje ING, doradca ...

01-07-2024
Re.: Brak loginu do konta w umowie

Prosimy o kontakt Twojego rodzica, który zakładał dla Ciebie konto. Może napisać do nas na czacie w Moje ING - jeśli posiada swoją bankowość lub skontaktować się pod numerem 32 357 00 69.

01-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy