Odpowiedz

Decyzja ostateczna

Witam. Jesteśmy na końcowym etapie czyli decyzja ostateczna. Wnioski były pobierane 31.05 (piątek). Wniosek z 15 maja. Niestety nie mamy żadnej informacji czy kredyt został lub nie został przyznany . Czy jest możliwość że w weekend przyjdzie taka informacja?
Odpowiedz
0 Lajków
BeataLMP
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-06-2024
Wiadomość 1 z 16 (2 270 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Chciałabym pomóc ale tutaj nie jesteśmy w stanie sprawdzić informacji o Twoim wniosku.
Skontaktuj się proszę ze specjalistą, u którego składałaś wniosek

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
536
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 16 (2 151 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Niestety specjalista nic nie potrafi odpowiedzieć. Właściciele domu czekają do poniedziałku do południa a niestety bank milczy i znikąd nic się dowiedzieć nie można. Czy może jest inna droga żeby od tak uzyskać informację
Odpowiedz
0 Lajków
BeataLMP
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-06-2024
Wiadomość 3 z 16 (2 122 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Informacje są takie że w piątek był pobierany nasz wniosek na decyzję ostateczna . I nawet nie można sprawdzić po numerze wniosku nic
Odpowiedz
0 Lajków
BeataLMP
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-06-2024
Wiadomość 4 z 16 (2 120 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

[ Edytowane ]

A to nie jest tak, że ta data decyzji ostatecznej jest ustawiana od daty zmiany statusu, a nie od daty złożenia wniosku? Ja mam wniosek z 14 maja i od 21 maja jestem na statusie 5/6 - podejmujemy decyzję. Ja osobiście te N - liczę od 21 maja kiedy wskoczył status podejmujemy decyzję.

Odpowiedz
0 Lajków
Kuna93
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
21-05-2024
Wiadomość 5 z 16 (2 034 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

A sprawdzaliście na czasach ing ? Tam pisze w którym dniu który wniosek jest pobierany https://www.ing.pl/partner/indywidualni/hipoteka/proces-kredytowy
Odpowiedz
0 Lajków
BeataLMP
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-06-2024
Wiadomość 6 z 16 (2 008 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Jeśli u was wniosek jest z 14 maja to wnioski do ostatecznej decyzji były pobierane we wtorek. A możecie wogole sprawdzić cokolwiek czy macie tak samo jak my
Odpowiedz
0 Lajków
BeataLMP
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
01-06-2024
Wiadomość 7 z 16 (2 004 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

Tak znam tę stronę, ale tam na dole jest wzmianka :*N - dzień zmiany statusu lub wpływu dokumentów.". Nigdzie nie ma napisane od kiedy ta decyzja ostateczna jest liczona (zmiana statusu czy wpływ dokumentu). U mnie cały czas jest krok 5/6.  

Odpowiedz
0 Lajków
Kuna93
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
21-05-2024
Wiadomość 8 z 16 (1 997 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

To co się dzieje aktualnie w ING to jakaś kpina. Wniosek złożyliśmy 19 marca, status zmieniał się kilkukrotnie - myśleliśmy, że jesteśmy już na finiszu, a za chwilę znowu przychodziła informacja o konieczności dostarczenia dokumentów. Niestety z uwagi na przedłużający się proces, brak konkretnych informacji ze strony banku, zdecydowaliśmy się zrezygnować. Złożyliśmy wniosek do innego banku i wszystkie formalności zajęły kilka dni. Dzisiaj mija tydzień - w piątek podpisaliśmy umowę banku, a dzisiaj akt notarialny. Szkoda, że bank ING tak traktuje klientów. Rozumiem, że wniosków jest dużo z uwagi na dobrą ofertę, ale są jakieś granice, nie tak to powinno wyglądać.
vampayah
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
3
06-05-2024
Wiadomość 9 z 16 (1 901 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

ja  dziś  to  samo   zrobiłem  bo  ile  można  czekać na  jakąś  decyzję ( mając konto u  nich kilkanaście lat ) , dobrze że złożyłem podanie  od razu do 2 banków  i  ten  drugi  przyznał  mi  kredyt  już  kilka  dni  temu   ale  miałem nadzieję że ING w końcu  się obudzi   ?  (  tak się  nie  stało ) i  jutro podpisuję  umowę w  innym  banku  i  mam  też  zamiar  przenieść tam  konto  .

Odpowiedz
0 Lajków
mariusz133
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
03-06-2024
Wiadomość 10 z 16 (1 871 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Witam,
Posiadam kredyt w rachunku bieżącym dla spółki z o.o. W październiku kończy się umowa, jakie sa szanse na odnowienie jesli nastąpiła zmiana właścicielska w trakcie i nie upłynie 12 miesiecy w mo...

29-06-2024
Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i

...

29-06-2024
Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

U mnie jest inaczej. Zarówno wczoraj jak i dziś podczas próby założenia konta w promocji aplikacja się samoczynnie zamyka. Dzieje się tak podczas robienia drugiego zdjęcia dowodu osobistego (tylnej st

...

28-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy