Odpowiedz

Nadpłata kredytu

Witam
Podpisałam umowę kredytowa w zeszłym tygodniu, płatność pierwszej raty mam w lipcu. Kredyt już uruchomiony. Zrobilam dziś nadpłatę w wysokości dwóch rat i nie mogę skrócić okresu kredytowania. Cały czas pojawia się komunikat: Nie możesz teraz skrócić okresu kredytowania. Spróbuj nadpłacić większa kwotę i potem skrócić okres kredytowania.
Odpowiedz
0 Lajków
Sabbb77
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-06-2024
Wiadomość 1 z 2 (454 wyświetleń)

Re.: Nadpłata kredytu

Skrócenie okresu spłaty w Moje ING pod nadpłacie możliwe jest dopiero po zapłaceniu pierwszej raty kapitałowo odsetkowej.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
142
22
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (397 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Witam,
Posiadam kredyt w rachunku bieżącym dla spółki z o.o. W październiku kończy się umowa, jakie sa szanse na odnowienie jesli nastąpiła zmiana właścicielska w trakcie i nie upłynie 12 miesiecy w mo...

29-06-2024
Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i

...

29-06-2024
Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

U mnie jest inaczej. Zarówno wczoraj jak i dziś podczas próby założenia konta w promocji aplikacja się samoczynnie zamyka. Dzieje się tak podczas robienia drugiego zdjęcia dowodu osobistego (tylnej st

...

28-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy