Odpowiedz

Nadpłata kredytu

Witam
Podpisałam umowę kredytowa w zeszłym tygodniu, płatność pierwszej raty mam w lipcu. Kredyt już uruchomiony. Zrobilam dziś nadpłatę w wysokości dwóch rat i nie mogę skrócić okresu kredytowania. Cały czas pojawia się komunikat: Nie możesz teraz skrócić okresu kredytowania. Spróbuj nadpłacić większa kwotę i potem skrócić okres kredytowania.
Odpowiedz
0 Lajków
Sabbb77
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-06-2024
Wiadomość 1 z 2 (294 wyświetleń)

Re.: Nadpłata kredytu

Skrócenie okresu spłaty w Moje ING pod nadpłacie możliwe jest dopiero po zapłaceniu pierwszej raty kapitałowo odsetkowej.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
142
22
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (237 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Przelew na Ukrainę

Witam,

 

Chciałbym wykonać przelew na Ukrainę, mam konto w złotówkach (PLN). Odbiorca ostatecznie będzie potrzebował hrywien (UAH).

Jak najlepiej zrobić taki przelew? Na liście obsługiwanych walut w ING

...

17-06-2024
Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

Po kolejnym tygodniu czekania (w sumie już prawie miesiąc od dosłania dokumentów) ING obudziło się z prośbą o nowe zaświadczenia od pracodawcy. Śmiech na sali. Potem pewnie znowu czekałby nas kolejny

...

17-06-2024
Re: Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Ciekawostka - przed chwilą logowałem się do Mojego ING i prawidłowo zadziałało uzupełnianie nazwy użytkownika oraz hasła. Przy drugiej próbie było również poprawnie. Natomiast w ING Business nadal nie

...

16-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy