Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt na jednego współwłaściciela

[ Edytowane ]
Dzień dobry mam takie pytanie mianowicie planujemy z żoną wykończyć dom. Więc potrzebujemy kretów hipotecznego Ja wiem że ja nie dostanę przez wpisy w BIK. Wobec tego pytanie czy jeżeli żona złoży wniosek na siebie a ja jestem współdziałowcem w domu i wyrażę zgodę na zabezpieczenie na całości nieruchomości to czy jest szansa żeby kret został przyznany? Czy będzie sprawdzany mój prywatny BIK?
Odpowiedz
0 Lajków
Pentium500
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
08-06-2024
Wiadomość 1 z 2 (365 wyświetleń)

Re.: Kredyt na jednego współwłaściciela

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jeśli wyrazisz zgodę na zaciągnięcie zobowiązania na wspólnej nieruchomości, kredyt może zostać udzielony tylko jednej osobie. Nie będziemy sprawdzać Twojej zdolności kredytowej, jeśli dochody Twojej żony będą wystarczające do udzielenia kredytu.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
424
82
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (280 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Przelew na Ukrainę

Witam,

 

Chciałbym wykonać przelew na Ukrainę, mam konto w złotówkach (PLN). Odbiorca ostatecznie będzie potrzebował hrywien (UAH).

Jak najlepiej zrobić taki przelew? Na liście obsługiwanych walut w ING

...

17-06-2024
Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

Po kolejnym tygodniu czekania (w sumie już prawie miesiąc od dosłania dokumentów) ING obudziło się z prośbą o nowe zaświadczenia od pracodawcy. Śmiech na sali. Potem pewnie znowu czekałby nas kolejny

...

17-06-2024
Re: Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Ciekawostka - przed chwilą logowałem się do Mojego ING i prawidłowo zadziałało uzupełnianie nazwy użytkownika oraz hasła. Przy drugiej próbie było również poprawnie. Natomiast w ING Business nadal nie

...

16-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy