Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zaświadczenie o udzieleniu kredytu - wpis do hipoteki

W zaświadczeniu o udzieleniu kredytu, które otrzymałem od banku na etapie podpisywania umowy kredytowej, które zostało przygotowane na podstawie umowy z deweloperem w formie aktu notarialnego zawarte są nieprawdziwe informacje, przez co nie ma możliwości ustanowienia hipoteki. 
Czy po podpisaniu umowy przeniesienia własności mieszkania i dostarczenia aktu do banku, bank wystawi zaświadczenie o udzieleniu kredytu zgodnie z aktem własności?


Dziękuję za pomoc 

Odpowiedz
0 Lajków
adam787
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-06-2024
Wiadomość 1 z 2 (406 wyświetleń)

Re.: Zaświadczenie o udzieleniu kredytu - wpis do hipoteki

Gdy dostarczysz nam akt notarialny przenoszący własność na Ciebie, to przygotujemy nowe zaświadczenie. Co więcej, to możesz się z nami skontaktować zanim podpiszesz akt i teraz już przygotujemy poprawne zaświadczenie, aby to notariusz mógł złożyć wniosek o ustanowienie hipoteki. Skontaktuj się z naszą infolinią obsługi kredytów hipotecznych pod numerem 32 357 00 57 lub na czacie w Moim ING (zakładka: Kredyty hipoteczne).


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
782
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (338 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Czy wiadomo chociaż czy bakowość internetowa dla małoletnich 6-13 lat zostanie wprowadzona w tym 2024 roku?

 

Pytam ponieważ ciężko mi dłuzej trzymać dziecko zacofanym i wymagać noszenia gotówki czy pla

...

02-07-2024
Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Witam, niestety informacje, które podają eksperci ING nie są spójne w opisanym powyżej temacie. Czy jest zatem możliwość dotarcia do oficjalnej dokumentacji, która jednoznacznie odpowiada na pytanie?

 

...

02-07-2024
Re.: Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Chcielibyśmy pomóc, natomiast przez forum nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 24. Infolinia jest czynna w dni...

01-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy