Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt na jednego współwłaściciela

[ Edytowane ]
Dzień dobry mam takie pytanie mianowicie planujemy z żoną wykończyć dom. Więc potrzebujemy kretów hipotecznego Ja wiem że ja nie dostanę przez wpisy w BIK. Wobec tego pytanie czy jeżeli żona złoży wniosek na siebie a ja jestem współdziałowcem w domu i wyrażę zgodę na zabezpieczenie na całości nieruchomości to czy jest szansa żeby kret został przyznany? Czy będzie sprawdzany mój prywatny BIK?
Odpowiedz
0 Lajków
Pentium500
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
08-06-2024
Wiadomość 1 z 2 (497 wyświetleń)

Re.: Kredyt na jednego współwłaściciela

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jeśli wyrazisz zgodę na zaciągnięcie zobowiązania na wspólnej nieruchomości, kredyt może zostać udzielony tylko jednej osobie. Nie będziemy sprawdzać Twojej zdolności kredytowej, jeśli dochody Twojej żony będą wystarczające do udzielenia kredytu.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
429
82
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (412 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpłatomat nie wydał pieniędzy mimo błędu transakcji

Przykro nam, że wpłatomat nie zadziałał prawidłowo Emotikon: Smutny Przekazaliśmy numer reklamacji do analityków z prośbą o pilną weryfikację Twojego zgłoszenia.

18-07-2024
Re.: Czas rozpatrywania wniosku

Standardowo, czas to 21 dni od otrzymania kompletu dokumentów. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące statusu swojego wniosku i czasu jego rozpatrzenia, skontaktuj się z doradcą, z którym go składałeś

...

18-07-2024
Nie można dodać karty ING Visa do Google Pay

Witam. Borykam się z takim problemem, bo ja nie mogę dodać swojej karty ING Visa do Google Pay. Wyskakuje mi taki błąd: "Tej karty nie można używać do płatności zbliżeniowych", wszystkie opcje w aplik

...

18-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy