Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Kaloszz1

Właśnie złożyliśmy tylko do ING,tak nam doradził pośrednik 🙄
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 21 z 42 (5 560 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Vanio

JDG z solidną podstawą plus umowa na czas nieokreślony w budżetówce. Nie mieliśmy żadnych zobowiązań.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 22 z 42 (5 555 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

Niestety, dochód z DG nie jest honorowany Emotikon: Smutny podejrzewam, że to zabiło Twoją zdolność kredytową.
https://spolecznosc.ing.pl/-/Kredyty-hipoteczne/Zmiana-w-ofercie-produkt%C3%B3w-hipotecznych/td-p/23...

Istotne jest również czy jest to nowa inwestycja, i czy się już rozpoczeła (patrz ostatni punkt pod linkiem powyżej).

 

Odpowiedz
0 Lajków
vanion
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
4
01-04-2020
Wiadomość 23 z 42 (5 547 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

to współczuję Emotikon: Smutny

ale te zmiany obowiązują wnioski złożone przed 1.04, więc negatywna decyzja nie powinna wynikać z tego, że jest JDG. wnioski zlożone przed 1.04 są rozpatrywane według starych zasad.. przynajmniej w teorii, moze w praktyce jest inaczej..

Odpowiedz
0 Lajków
kaloszz1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
1
09-04-2020
Wiadomość 24 z 42 (5 531 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Podejrzewam, że dla nowych wniosków po prostu nie wołają dokumentów z JDG, a dla starych ich nie analizują ze względu na "wewnętrzne ustalenia".

Odpowiedz
0 Lajków
vanion
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
4
01-04-2020
Wiadomość 25 z 42 (5 522 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Kaloszz1

Dokładnie wniosek złożony w dniu 03.03.2020 r. Więc działaność nie powinna być wykluczona .
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 26 z 42 (5 520 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

No pięknie, to jesteśmy w takiej samej sytuacji jak wy, ale jeszcze oczekujemy na wyniki analizy... Teraz to wątpie aby ta cała "analiza" miała jaki kolwiek sens

Odpowiedz
0 Lajków
Lilieczka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
22-04-2020
Wiadomość 27 z 42 (5 507 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

Jola, zobacz tez może czy przypadkiem pośrednik nie zawalił sprawy, a raczej to zrobił. 

Też brałem pośrednika, bardziej dla oszczędności czasu niż potrzeby jakiejś, jednak przy większych zarobkach oraz gdzie obydwoje mamy umowy o prace na czas nieokreślony wybraliśmy 3 banki. Później dodatkowe dwa, just in case ze względu na obecna sytuacje. <- Za namową naszej Pani pośredniczki.

Wydaję mi się, że to on może być problemem faktycznym, może nawet nie kontaktował się z ING czy można jakoś odwoływać etc. 

 

Sam czekam na decyzje od ING, gdzie on BNP, PKO i Santandera mam dawno pozytywne decyzje Emotikon: Smutny 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
KrzysiekM
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
26-04-2020
Wiadomość 28 z 42 (5 496 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

Taka mała podpowiedź, wielu pośredników korzysta z finpack.pl . podacie dokładne źródła zarobków, charakterystyke kupowanej nieruchomości i macie porównanie większości instytucji udzielających kredytu, do tego możecie sprawdzać różne produkty dodatkowe ktorych wymagają ...

W ten sposób ja składałem wniosek ... wyklikałem kwotę kredytu jaka mnie interesuje i bez korzystania z pośrednika udałem się do banku - miałem wiadomości z 1 ręki i przypilnowane wszystkie formalności.

Odpowiedz
0 Lajków
vanion
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
4
01-04-2020
Wiadomość 29 z 42 (5 480 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

KrzysiekM

Już mam informacje. Bank nie przyznał kredytu,uzasadnienie-wewnetrzne regulacje banku. Czyli standardowa odpowiedź.
Jak na razie pośrednik nie odbiera telefonu.
Myślę,że Tobie powinni udzielić kredytu jak oboje macie umowę o pracę. U nas JDG plus umowa o prace. Długo czekałeś na analizę w pozostałych bankach? Boją w ING prawie 2 miesiące.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 30 z 42 (5 463 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy