Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Kaloszz1

Właśnie złożyliśmy tylko do ING,tak nam doradził pośrednik 🙄
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 21 z 42 (5 561 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Vanio

JDG z solidną podstawą plus umowa na czas nieokreślony w budżetówce. Nie mieliśmy żadnych zobowiązań.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 22 z 42 (5 556 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

Niestety, dochód z DG nie jest honorowany Emotikon: Smutny podejrzewam, że to zabiło Twoją zdolność kredytową.
https://spolecznosc.ing.pl/-/Kredyty-hipoteczne/Zmiana-w-ofercie-produkt%C3%B3w-hipotecznych/td-p/23...

Istotne jest również czy jest to nowa inwestycja, i czy się już rozpoczeła (patrz ostatni punkt pod linkiem powyżej).

 

Odpowiedz
0 Lajków
vanion
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
4
01-04-2020
Wiadomość 23 z 42 (5 548 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

to współczuję Emotikon: Smutny

ale te zmiany obowiązują wnioski złożone przed 1.04, więc negatywna decyzja nie powinna wynikać z tego, że jest JDG. wnioski zlożone przed 1.04 są rozpatrywane według starych zasad.. przynajmniej w teorii, moze w praktyce jest inaczej..

Odpowiedz
0 Lajków
kaloszz1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
1
09-04-2020
Wiadomość 24 z 42 (5 532 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Podejrzewam, że dla nowych wniosków po prostu nie wołają dokumentów z JDG, a dla starych ich nie analizują ze względu na "wewnętrzne ustalenia".

Odpowiedz
0 Lajków
vanion
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
4
01-04-2020
Wiadomość 25 z 42 (5 523 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Kaloszz1

Dokładnie wniosek złożony w dniu 03.03.2020 r. Więc działaność nie powinna być wykluczona .
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 26 z 42 (5 521 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

No pięknie, to jesteśmy w takiej samej sytuacji jak wy, ale jeszcze oczekujemy na wyniki analizy... Teraz to wątpie aby ta cała "analiza" miała jaki kolwiek sens

Odpowiedz
0 Lajków
Lilieczka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
22-04-2020
Wiadomość 27 z 42 (5 508 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

Jola, zobacz tez może czy przypadkiem pośrednik nie zawalił sprawy, a raczej to zrobił. 

Też brałem pośrednika, bardziej dla oszczędności czasu niż potrzeby jakiejś, jednak przy większych zarobkach oraz gdzie obydwoje mamy umowy o prace na czas nieokreślony wybraliśmy 3 banki. Później dodatkowe dwa, just in case ze względu na obecna sytuacje. <- Za namową naszej Pani pośredniczki.

Wydaję mi się, że to on może być problemem faktycznym, może nawet nie kontaktował się z ING czy można jakoś odwoływać etc. 

 

Sam czekam na decyzje od ING, gdzie on BNP, PKO i Santandera mam dawno pozytywne decyzje Emotikon: Smutny 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
KrzysiekM
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
26-04-2020
Wiadomość 28 z 42 (5 497 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

Taka mała podpowiedź, wielu pośredników korzysta z finpack.pl . podacie dokładne źródła zarobków, charakterystyke kupowanej nieruchomości i macie porównanie większości instytucji udzielających kredytu, do tego możecie sprawdzać różne produkty dodatkowe ktorych wymagają ...

W ten sposób ja składałem wniosek ... wyklikałem kwotę kredytu jaka mnie interesuje i bez korzystania z pośrednika udałem się do banku - miałem wiadomości z 1 ręki i przypilnowane wszystkie formalności.

Odpowiedz
0 Lajków
vanion
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
4
01-04-2020
Wiadomość 29 z 42 (5 481 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

KrzysiekM

Już mam informacje. Bank nie przyznał kredytu,uzasadnienie-wewnetrzne regulacje banku. Czyli standardowa odpowiedź.
Jak na razie pośrednik nie odbiera telefonu.
Myślę,że Tobie powinni udzielić kredytu jak oboje macie umowę o pracę. U nas JDG plus umowa o prace. Długo czekałeś na analizę w pozostałych bankach? Boją w ING prawie 2 miesiące.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 30 z 42 (5 464 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy