Odpowiedz

Oko bonus nowe warunki

Witam. Mam pytanie o nową promocję oko bonus na nowe środki i warunkek 15 transakcji bezgotówkowych
1. Jeśli ktoś jest właścicielem konta ror i będzie miał oko bonus, to czy ten warunek jeśli będzie spełniony przez 15 transakcji kartą ale wykonany przez pełnomocnika do jego konta, to zostanie spełniony? Czyli czy ten warunek dotyczy konkretnej osoby czy konta (bo na koncie może.pelnomocnok mieć.karte a nie właściciel)
2. Inny przypadek, osoba ma oko bonus ale nie ma ror na siebie, tylko jest pełnomocnikiem do konta i ma kartę do tego rachunku. Czy też może.skorzystac z.promocyjnej stawki 6 procent? Czy też musi mieć ror na siebie?
Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
82
6
05-04-2019
Wiadomość 1 z 3 (339 wyświetleń)

Re.: Oko bonus nowe warunki

1. Transakcje muszą być wykonane przez właściciela konta OKO Bonus i konta ROR. 
2. Taka osoba nie może skorzystać z promocji. Aby wziąć udział w promocji, trzeba być właścicielem konta.
**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
65
9
19-05-2022
Wiadomość 2 z 3 (232 wyświetleń)

Re.: Oko bonus nowe warunki

2. Z promocji chyba może (do tej pory przekładałem środki ode mnie do pełnomocnika na nowe środki). Tylko rozumiem że.moze na 3 procent na nowe środki a nie na 6 w.tej chwili.
Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
82
6
05-04-2019
Wiadomość 3 z 3 (189 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Witam,
Posiadam kredyt w rachunku bieżącym dla spółki z o.o. W październiku kończy się umowa, jakie sa szanse na odnowienie jesli nastąpiła zmiana właścicielska w trakcie i nie upłynie 12 miesiecy w mo...

29-06-2024
Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i

...

29-06-2024
Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

U mnie jest inaczej. Zarówno wczoraj jak i dziś podczas próby założenia konta w promocji aplikacja się samoczynnie zamyka. Dzieje się tak podczas robienia drugiego zdjęcia dowodu osobistego (tylnej st

...

28-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy