Odpowiedz

Oko bonus nowe warunki

Witam. Mam pytanie o nową promocję oko bonus na nowe środki i warunkek 15 transakcji bezgotówkowych
1. Jeśli ktoś jest właścicielem konta ror i będzie miał oko bonus, to czy ten warunek jeśli będzie spełniony przez 15 transakcji kartą ale wykonany przez pełnomocnika do jego konta, to zostanie spełniony? Czyli czy ten warunek dotyczy konkretnej osoby czy konta (bo na koncie może.pelnomocnok mieć.karte a nie właściciel)
2. Inny przypadek, osoba ma oko bonus ale nie ma ror na siebie, tylko jest pełnomocnikiem do konta i ma kartę do tego rachunku. Czy też może.skorzystac z.promocyjnej stawki 6 procent? Czy też musi mieć ror na siebie?
Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
82
6
05-04-2019
Wiadomość 1 z 3 (409 wyświetleń)

Re.: Oko bonus nowe warunki

1. Transakcje muszą być wykonane przez właściciela konta OKO Bonus i konta ROR. 
2. Taka osoba nie może skorzystać z promocji. Aby wziąć udział w promocji, trzeba być właścicielem konta.
**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
65
9
19-05-2022
Wiadomość 2 z 3 (302 wyświetleń)

Re.: Oko bonus nowe warunki

2. Z promocji chyba może (do tej pory przekładałem środki ode mnie do pełnomocnika na nowe środki). Tylko rozumiem że.moze na 3 procent na nowe środki a nie na 6 w.tej chwili.
Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
82
6
05-04-2019
Wiadomość 3 z 3 (259 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Chcielibyśmy pomóc, natomiast przez forum nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 24. Infolinia jest czynna w dni...

01-07-2024
Re.: Wysłałem oświadczenie KYC, ale ING zablokował moje konto

Przykro nam, że spotkała Pana taka sytuacja. Na podstawie zgłoszonej reklamacji postaramy się to jak najszybciej dla Pana wyjaśnić. Dodatkowo zachęcam do kontaktu z nami na czacie w Moje ING, doradca ...

01-07-2024
Re.: Brak loginu do konta w umowie

Prosimy o kontakt Twojego rodzica, który zakładał dla Ciebie konto. Może napisać do nas na czacie w Moje ING - jeśli posiada swoją bankowość lub skontaktować się pod numerem 32 357 00 69.

01-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy