Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego

[ Edytowane ]

Dzień dobry, 
Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego,


Stopy już dawno poszły w górę, a tu oprocentowanie na żenującymi poziomie, 0,05%

 

Pozdrawiam, 

 

 

 

Marcinos
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
3
18-11-2021
Wiadomość 1 z 7 (6 544 wyświetleń)

Re: Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego

[ Edytowane ]

Wszelkie zmiany oprocentowania prezentujemy w ofercie na naszej stronie. Zachęcamy do sprawdzania na stronie https://www.ing.pl/indywidualni/inwestycje-i-oszczednosci

 

Aktualnie mamy promocję konta oszczędnościowego OKO Bonus z oprocentowaniem 1,5% przez pierwsze 3 miesiące dla nowych środków. Promocja obowiązuje to kwoty 100 000 zł. Więcej informacji przeczytasz tutaj: https://www.ing.pl/indywidualni/inwestycje-i-oszczednosci/otwarte-konto-oszczednosciowe-bonus .

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 7 (6 465 wyświetleń)

Re: Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego

Marcinos nie pytał gdzie szukać informacji o wysokości oprocentowania, tylko o tym kiedy podąży ono za podwyższeniem stóp procentowych. 

Działa to tak dziwnie, że jak są obniżki to bank reaguje niemal natychmiast. 

Jak są podwyżki - również niemal natychmiast, ale jedynie w zakresie udzielanych kredytów i pożyczek.

 

Mam świadomość, że to pytanie było retoryczne. Jeśli chodzi o oprocentowanie lokat, to ono nie reaguje na wysokość stóp procentowych, ale na ruchy konkurencji. Oczywista oczywistość cytując klasyka. Ale przynajmniej nie udzielajcie takich żenujących odpowiedzi. Już lepiej milczeć Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
82
26
21-01-2016
Wiadomość 3 z 7 (5 945 wyświetleń)

Re.: Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego

[ Edytowane ]

Marcinos teraz personalnie do Ciebie - sprawdzałeś inne oferty? 

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
82
26
21-01-2016
Wiadomość 4 z 7 (5 940 wyświetleń)

Re.: Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego

Szanowna moderacjo... w linku, który podałem była też oferta ING. Tyle, że na tle innych banków. Wycięliście z poczucia wstydu? Wstyd słuszny, ale wycinanie już mniej. Taka cenzura w niczym wam nie pomoże z uwagi na to, że znaleźć oferty innych banków to jest 5 sekund klikania. Tak więc to jest niepotrzebne zaklinanie rzeczywistości z waszej strony.
Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
82
26
21-01-2016
Wiadomość 5 z 7 (5 877 wyświetleń)

Re: Re.: Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego

W żaden sposób nie staramy się utrudniać bądź ograniczać dyskusji w naszej społeczności.

Tak jak wspomnieliśmy w wiadomości prywatnej do Ciebie, prosimy abyś stosował się do Regulaminu naszej społeczności, dzięki czemu nie będziemy mieli konieczności edytowania Twoich postów.

Prosimy, abyś nie promował podmiotów konkurencyjnych wobec Banku, a także ich produktów lub usług.

 

***

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. 

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 6 z 7 (5 841 wyświetleń)

Re: Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego

[ Edytowane ]

Zestawienie "w żaden sposób nie staracie się ograniczać" by po chwili dodać, że wiadomość została wyedytowana jest dosyć kuriozalne. Trochę tak jakby ktoś opowiadał o tym jakim jest abstynentem pociągając solidny łyk whisky. No chyba, że było to napisane w znaczeniu - nie staracie się ograniczać... przychodzi wam to lekko.

 

Sam zajmuję się pokrewną tematyką i walka ze spamem nie jest mi obca. Jednakże jest zasadnicza różnica z tępieniem nachalnych reklam, a cenzurowaniem dyskusji. Owszem - macie taki zapis w regulaminie, ale jest on absurdalny z uwagi na dostęp do informacji. Przed niczym was to nie chroni - już bardziej tracicie wizerunkowo na takich akcjach. Moglibyście wykorzystać to na waszą korzyść i odnieść się do takich ofert. Być może są tam jakieś haczyki, których Kowalski nie wyłapie. Napisalibyście wtedy coś w stylu: owszem, tutaj mają lepiej, ale proszę zwrócić uwagę, że w takim i siakim zakresie nie oferują tego. Bez tego Kowalski i tak sobie sprawdzi ofertę i zdecyduje się zmienić bank. A tak mielibyście okazję mu wyjaśnić, że jednak nie warto. Pozbawiacie się tej możliwości. Być może dlatego, że "król jest nagi" i wiecie, że takich argumentów nie macie. Jest i taka możliwość. Ale nawet wtedy lepiej jest nie cenzurować takich wiadomości, bo nic na tym nie zyskujecie, a wizerunkowo jeszcze bardziej tracicie.

Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
82
26
21-01-2016
Wiadomość 7 z 7 (5 798 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy