Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego

[ Edytowane ]

Dzień dobry, 
Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego,


Stopy już dawno poszły w górę, a tu oprocentowanie na żenującymi poziomie, 0,05%

 

Pozdrawiam, 

 

 

 

Marcinos
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
3
18-11-2021
Wiadomość 1 z 7 (6 595 wyświetleń)

Re: Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego

[ Edytowane ]

Wszelkie zmiany oprocentowania prezentujemy w ofercie na naszej stronie. Zachęcamy do sprawdzania na stronie https://www.ing.pl/indywidualni/inwestycje-i-oszczednosci

 

Aktualnie mamy promocję konta oszczędnościowego OKO Bonus z oprocentowaniem 1,5% przez pierwsze 3 miesiące dla nowych środków. Promocja obowiązuje to kwoty 100 000 zł. Więcej informacji przeczytasz tutaj: https://www.ing.pl/indywidualni/inwestycje-i-oszczednosci/otwarte-konto-oszczednosciowe-bonus .

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 7 (6 516 wyświetleń)

Re: Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego

Marcinos nie pytał gdzie szukać informacji o wysokości oprocentowania, tylko o tym kiedy podąży ono za podwyższeniem stóp procentowych. 

Działa to tak dziwnie, że jak są obniżki to bank reaguje niemal natychmiast. 

Jak są podwyżki - również niemal natychmiast, ale jedynie w zakresie udzielanych kredytów i pożyczek.

 

Mam świadomość, że to pytanie było retoryczne. Jeśli chodzi o oprocentowanie lokat, to ono nie reaguje na wysokość stóp procentowych, ale na ruchy konkurencji. Oczywista oczywistość cytując klasyka. Ale przynajmniej nie udzielajcie takich żenujących odpowiedzi. Już lepiej milczeć Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
87
26
21-01-2016
Wiadomość 3 z 7 (5 996 wyświetleń)

Re.: Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego

[ Edytowane ]

Marcinos teraz personalnie do Ciebie - sprawdzałeś inne oferty? 

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
87
26
21-01-2016
Wiadomość 4 z 7 (5 991 wyświetleń)

Re.: Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego

Szanowna moderacjo... w linku, który podałem była też oferta ING. Tyle, że na tle innych banków. Wycięliście z poczucia wstydu? Wstyd słuszny, ale wycinanie już mniej. Taka cenzura w niczym wam nie pomoże z uwagi na to, że znaleźć oferty innych banków to jest 5 sekund klikania. Tak więc to jest niepotrzebne zaklinanie rzeczywistości z waszej strony.
Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
87
26
21-01-2016
Wiadomość 5 z 7 (5 928 wyświetleń)

Re: Re.: Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego

W żaden sposób nie staramy się utrudniać bądź ograniczać dyskusji w naszej społeczności.

Tak jak wspomnieliśmy w wiadomości prywatnej do Ciebie, prosimy abyś stosował się do Regulaminu naszej społeczności, dzięki czemu nie będziemy mieli konieczności edytowania Twoich postów.

Prosimy, abyś nie promował podmiotów konkurencyjnych wobec Banku, a także ich produktów lub usług.

 

***

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. 

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 6 z 7 (5 892 wyświetleń)

Re: Kiedy można się spodziewać podwyżki oprocentowania konta oszczędnościowego

[ Edytowane ]

Zestawienie "w żaden sposób nie staracie się ograniczać" by po chwili dodać, że wiadomość została wyedytowana jest dosyć kuriozalne. Trochę tak jakby ktoś opowiadał o tym jakim jest abstynentem pociągając solidny łyk whisky. No chyba, że było to napisane w znaczeniu - nie staracie się ograniczać... przychodzi wam to lekko.

 

Sam zajmuję się pokrewną tematyką i walka ze spamem nie jest mi obca. Jednakże jest zasadnicza różnica z tępieniem nachalnych reklam, a cenzurowaniem dyskusji. Owszem - macie taki zapis w regulaminie, ale jest on absurdalny z uwagi na dostęp do informacji. Przed niczym was to nie chroni - już bardziej tracicie wizerunkowo na takich akcjach. Moglibyście wykorzystać to na waszą korzyść i odnieść się do takich ofert. Być może są tam jakieś haczyki, których Kowalski nie wyłapie. Napisalibyście wtedy coś w stylu: owszem, tutaj mają lepiej, ale proszę zwrócić uwagę, że w takim i siakim zakresie nie oferują tego. Bez tego Kowalski i tak sobie sprawdzi ofertę i zdecyduje się zmienić bank. A tak mielibyście okazję mu wyjaśnić, że jednak nie warto. Pozbawiacie się tej możliwości. Być może dlatego, że "król jest nagi" i wiecie, że takich argumentów nie macie. Jest i taka możliwość. Ale nawet wtedy lepiej jest nie cenzurować takich wiadomości, bo nic na tym nie zyskujecie, a wizerunkowo jeszcze bardziej tracicie.

Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
87
26
21-01-2016
Wiadomość 7 z 7 (5 849 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy